Aktualności

Stronicowanie

 • Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów dla Powiatu Wągrowieckiego

  Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów dla Powiatu Wągrowieckiego

  2019.02.16

  W piątek 15 lutego w Centrum Biznesu Andersia Tower w Poznaniu odbyła się uroczysta gala, podczas której ogłoszono wyniki Gospodarczo-Samorządowego HITU Regionów Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Do nagrody przyczynił się bogaty program obchodów 100 – lecia Odrodzonego Państwa Polskiego i zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego w powiecie oraz jego wzorcowa i skuteczna realizacja.

   

 • SZKODLIWE WZMACNIACZE GSM – KAMPANIA INFORMACYJNA

  SZKODLIWE WZMACNIACZE GSM – KAMPANIA INFORMACYJNA

  2019.02.14

  Zdecydowana większość z nas używa telefonu komórkowego. Niestety, nie zawsze  udaje się zrealizować połączenie z innym użytkownikiem lub jakość połączenia jest niewystarczająca do przeprowadzenia rozmowy. Często zdarza się to, jeśli jesteśmy w pomieszczeniu zamkniętym i by zrealizować połączenie, trzeba wyjść na zewnątrz budynku.

   

 • Powiatowy Rzecznik Konsumenta ostrzega

  Powiatowy Rzecznik Konsumenta ostrzega

  2019.02.14

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów i Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Wągrowcu ostrzegają przed działaniami firmy CMSE sp. z o.o. (DAWNIEJ: CMSF – Centrum Medyczne św. Franciszka). CMSE kieruje ofertę głównie do starszych osób. Namawia na zakup drogich pakietów medycznych, które rzekomo mają zapewnić szybki dostęp do badań i wizyt lekarskich.

   

 • Turniej gry w „Bośkę” im. Andrzeja Słomy

  Turniej gry w „Bośkę” im. Andrzeja Słomy

  2019.02.12

  W niedzielę 10 lutego w galerii Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu rozegrany został pierwszy turniej w "Bośkę" im. Andrzeja Słomy. W niedzielnym turnieju wzięło udział ponad dwudziestu graczy. Zmagania wygrał Zdzisław Ślęzak z Gołańczy, drugie miejsce zajął Zdzisław Wasiński z Wągrowca, trzecie Ireneusz Majer z Sienna, czwarte Genowefa Kabat z Wągrowca. Nagrody laureatom wręczyli m.in. Wicestarosta Michał Piechocki,  Przewodniczący Rady Miejskiej w Wągrowcu Jakub Zadroga oraz syn śp. Andrzeja Słomy.

   

 • Bezpłatna mammografia - zapraszamy chętne panie

  Bezpłatna mammografia - zapraszamy chętne panie

  2019.02.12

  W środę 13 lutego przy Urzędzie Miasta w Wągrowcu stanie mammobus, w którym w godzinach 14.00 - 17.00 chętne panie w wieku 50 0 69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie korzystały z profilaktycznej mammografii opłacane przez NFZ, będą mogły poddać się bezpłatnym  badaniom mammograficznym. 

   

Stronicowanie

[obiekt mapy]

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. 67 2680500
fax. 67 2627888