Aktualności

Stronicowanie

 • Wspieraj potrzebujących w twojej okolicy w ramach POPŻ

  Wspieraj potrzebujących w twojej okolicy w ramach POPŻ

  2020.12.14

  Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych – subregionu pilskiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz przedstawicieli samorządu terytorialnego do udziału w bezpłatnym szkoleniu online poświęconemu Programowi Operacyjnemu Pomoc Żywnościowa 2014-2020, podprogram 2020.  Udział w programie to możliwość niesienia pomocy najbardziej potrzebującym mieszkańcom lokalnych społeczności ale również rozwój, zdobycie nowych doświadczeń
  i umiejętności dla organizacji partnerskich.

   

 • Nowa siedziba punktu krwiodawstwa

  Nowa siedziba punktu krwiodawstwa

  2020.12.14

  Polski Czerwony Krzyż w Wągrowcu informuje, że od poniedziałku 14 grudnia punkt krwiodawstwa mieści się w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym REHABILTACJA przy budynku administracyjnym szpitala. Przeniesienie punktu krwiodawstwa jest związane z prowadzoną rozbudową szpitala. To powoduje, że honorowi dawcy nie muszą przechodzić przez teren szpitala - informuje prezes wągrowieckiego PCK Jan Maćkowiak.

   

 • „Dotacja na Twoją firmę” dla osób powyżej 30 roku życia

  „Dotacja na Twoją firmę” dla osób powyżej 30 roku życia

  2020.12.14

  Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu informuje - Zaproszenie do udziału w projekcie zewnętrznym pt.: „Dotacja na Twoją firmę” dla osób powyżej 30 roku życia. Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. we współpracy z Partnerami – Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie oraz Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Ostrowie Wielkopolskim rozpoczyna od stycznia 2021r. realizację projektu pn. „Dotacja na Twoją firmę".

 • Pałac w Starężynie pięknieje

  Pałac w Starężynie pięknieje

  2020.12.09

  Starosta Wągrowiecki informuje, iż w ramach przyznanej na 2020 rok dotacji celowej na zadania z zakresu administracji rządowej, został wykonany kolejny etap remontu pałacu w Starężynie w Gminie Damasławek.

   

 • Aktywni Obywatele – rusza kolejny konkurs dotacyjny dla organizacji społecznych

  Aktywni Obywatele – rusza kolejny konkurs dotacyjny dla organizacji społecznych

  2020.12.09
  Prawie 10,5 mln EUR czeka na organizacje społeczne w II konkursie na projekty tematyczne w programie Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy. O dotacje mogą się starać m.in. stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie socjalne, koła gospodyń wiejskich.
   
   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88