Aktualności

Stronicowanie

 • XVII Osiedlowy Turniej Piłkarski i festyn rodzinny

  XVII Osiedlowy Turniej Piłkarski i festyn rodzinny

  2021.07.28

  Już 7 sierpnia na boisku Orlik przy Szkole Podstwowej nr 4 w Wagrowcu odbędzie XVII edycja Osiedlowego Turnieju Piłkarskiego, połączonego z festynem rodzinnym. Najlepsze drużyny i zawodnicy otrzymają puchary i statuetki zakupione ze środków powiatu wągrowieckiego.

  Więcej informacji na plakacie.

 • 25-lecie reaktywacji Bractwa Strzeleckiego w Wągrowcu

  25-lecie reaktywacji Bractwa Strzeleckiego w Wągrowcu

  2021.07.27

  25 lipca Bractwo Strzeleckie w Wągrowcu obchodziło 25-lecie reaktywacji Bractwa. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą na wągrowieckim Rynku. Następnie w części oficjalnej odśpiewano hymn i wręczono odznaczenia braciom za służbę w bractwie. Po odznaczeniach przyszedł czas na podziękowania i gratulacje między innymi od Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca, Burmistrza Miasta Wągrowca Jarosława Berendta oraz Wójta Gminy Wągrowiec Przemysława Majchrzaka i braci przybyłych na uroczystość.

   

 • Obchody 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w Damasławku

  Obchody 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w Damasławku

  2021.07.26

  Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, Wójt Gminy Damasławek Cyprian Wieczorek oraz Prezes Towarzystwa Sympatyków Ziemi Damasławskiej Sławomir Buk, zapraszają na symboliczne obchody 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

 • 24 lipca - dzień utworzenia Policji Państwowej

  24 lipca - dzień utworzenia Policji Państwowej

  2021.07.23
  Każda służba na rzecz drugiego człowieka wymaga odwagi i poświęcenia. Funkcjonariusze policji wielokrotnie dają świadectwo tego, że mieszkańcy naszego powiatu dzięki zaangażowaniu i pracy policjantów mogą czuć się bezpiecznie.
   
  Dziękując za dotychczasową profesjonalną i owocną współpracę, życzymy wszystkim Policjantkom i Policjantom, pracownikom oraz kierownictwu Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu spełnienia planów i zamierzeń, wszelkiej pomyślności osobistej oraz zadowolenia z wypełnianych obowiązków. Niech podejmowane działania przynoszą wiele satysfakcji i będą inspiracją do dalszych działań w dziele służby mieszkańcom naszego powiatu.
   
  Starosta Wągrowiecki, Tomasz Kranc
  Przewodnicząca Rady Powiatu Wągrowieckiego, Małgorzata Osuch
  Wicestarosta, Michał Piechocki
 • 25 lipca - Imieniny Miasta Wągrowca

  25 lipca - Imieniny Miasta Wągrowca

  2021.07.23

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88