Aktualności

Stronicowanie

 • Już jest - najpiękniejsza na świecie - choinka ubrana przez przedszkolaki :)

  Już jest - najpiękniejsza na świecie - choinka ubrana przez przedszkolaki :)

  2018.12.07

  Najpiękniejsza, ponieważ przystrojona własnoręcznie przygotowanymi ozdobami. A te wspaniałe ozdoby zrobiły dzieci z Przedszkola nr 7 Pod Grzybkiem w Wągrowcu. Dwie grupy sześciolatków: Mali Odkrywcy i Mali Podróżnicy wraz z opiekunkami Anetą Grochowską i Renatą Jędryczką zawitały w piątek 7 grudnia do Starostwa Powiatowego w Wągrowcu i przyozdobiły świąteczne drzewko.

 • Wyniki otwartego konkursu ofert dot. pomocy prawnej

  Wyniki otwartego konkursu ofert dot. pomocy prawnej

  2018.12.07

  Ogłoszenie w sprawie wyboru oferty i ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego – prowadzenia 1 punktu nieodpłatnej pomocy prawnej i 1 punktu świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na obszarze powiatu wągrowieckiego w 2019 roku.

   

 • Mikołajki na Oddziale Dziecięcym

  Mikołajki na Oddziale Dziecięcym

  2018.12.06

  W czwartek 6 grudnia Starosta wągrowiecki Tomasz Kranc oraz Barbara Linetty, kierownik Wydziału Spraw Obywatelskich i Zdrowia wybrali się do wągrowieckiego szpitala, aby obdarować upominkami przebywające tam dzieci. Na oddziale dziecięcym do starosty i pani kierownik dołączył dyrektor wągrowieckiego ZOZ Przemysław Bury i ordynator oddziału dr n. med. Aurelia Sielużycka oraz pielęgniarki.

 • Wykład z zakresu profilaktyki zdrowotnej pn. „Pierwsza wizyta u ginekologa”

  Wykład z zakresu profilaktyki zdrowotnej pn. „Pierwsza wizyta u ginekologa”

  2018.12.05

  W piątek 30 listopada 2018 r. dla uczniów Zespołu Szkół nr 2 im. ppłk. dr. Stanisława Kulińskiego w Wągrowcu przeprowadzony został wykład z zakresu profilaktyki zdrowotnej pn. „Pierwsza wizyta u ginekologa”. Prelegentem była dr Danuta Springer - Styszyńska – lekarz ginekolog – położnik.

   

 • Obchody Światowego Dnia AIDS w powiecie wągrowieckim

  Obchody Światowego Dnia AIDS w Powiecie Wągrowieckim

  2018.12.04

  W piątek 30 listopada w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Wągrowcu odbyła się konferencja podsumowująca działania dotyczące profilaktyki HIV/AIDS, których organizatorem była Państwowa Inspekcja Sanitarna Powiatu Wągrowieckiego. W konferencji udział wzięli: Przewodnicząca Rady Powiatu Małgorzata Osuch, Wicestarosta Michał Piechocki oraz Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu Paweł Gilewski.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy]

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. 67 2680500
fax. 67 2627888