Aktualności

Stronicowanie

 • Starosta Wągrowiecki podziękował wolontariuszom za akcję "Szlachetna Paczka"

  Starosta Wągrowiecki podziękował wolontariuszom za akcję "Szlachetna Paczka"

  2019.01.08

  We wtorek 8 stycznia Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc spotkał się w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wągrowcu z wolontariuszami Szlachetnej Paczki Powiatu Wągrowieckiego. Wolontariuszami tymi są uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Wągrowcu, a koordynatorem akcji jedna z nauczycielek tejże szkoły - Beata Pilarska. Starosta powitał gości i podziękował im za szlachetne postawy oraz wielkie serca.

 • Działalność wągrowieckiego PCK w 2018 roku

  Działalność wągrowieckiego PCK w 2018 roku

  2019.01.07

  Polski Czerwony Krzyż w Wągrowcu cały 2018 rok realizował działalność społeczną, poprzez rozwijanie i propagowanie wartości humanitarnych na terenie Powiatu Wągrowieckiego, którymi są: program edukacyjny dla młodzieży, promocja honorowego dawstwa krwi i szpiku, organizacja Powiatowego Konkursu Krwiodawstwa i wykłady naukowe.

   

 • Obchody 100. rocznicy Powstania Wielkopolskiego w Mieścisku

  Obchody 100. rocznicy Powstania Wielkopolskiego w Mieścisku

  2019.01.04

  W piątek 4 stycznia Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc uczestniczył w obchodach 100. rocznicy Powstania Wielkopolskiego w Mieścisku, na zaproszenie Wójta Gminy Przemysława Renna oraz dyrektor szkoły podstawowej Jadwigi Soczki. Podczas uroczystości delegacje złożyły wiązanki pod obeliskiem przy gimnazjum, po czym w szkole odbył się uroczysty apel. Obchody były również okazją do otwarcia Sali Pamięci im. Powstańców Wielkopolskich.

 • Spotkanie noworoczne w starostwie

  Spotkanie noworoczne w starostwie

  2019.01.03

  W czwartek 3 stycznia w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wągrowcu odbyło się uroczyste spotkanie noworoczne. Na zaproszenie Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca przybyło liczne grono gości. Spotkanie było doskonałą okazją do podsumowania mijającego roku i podziękowania dyrektorom i kierownikom za całoroczną realizację zadań powiatu, a wszystkim pozostałym osobom za współpracę, co Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc uczynił w swoim przemówieniu.

   

 • Halowy turniej Noworoczny piłki nożnej w kategorii Żak i Orlik pod patronatem Starosty Wągrowieckiego

  Halowy turniej Noworoczny piłki nożnej w kategorii Żak i Orlik pod patronatem Starosty Wągrowieckiego

  2019.01.02

  W ostatni weekend 2018 roku w hali widowiskowo – sportowej w Skokach rozegrano turnieje piłki nożnej halowej w kategorii żak i orlik. Turniej objął patronatem Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc. W imieniu patrona turnieju Starosty Tomasza Kranca, medale, puchary i piłki uczestnikom zmagań wręczył Wicestarosta Michał Piechocki. Zakup nagród został zrealizowany ze środków budżetu obywatelskiego na rok 2018 w ramach zadania pn. „Organizacja powiatowych turniejów piłki nożnej rocznika 2006 i młodszych”.

Stronicowanie

[obiekt mapy]

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. 67 2680500
fax. 67 2627888