Aktualności

Stronicowanie

 • Uwaga! Ważna informacja! Dofinansowania z PFRON        

  Uwaga! Ważna informacja! Dofinansowania z PFRON        

  2019.10.16

  Na prośbę Oddziału Wielkopolski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Poznaniu z przyjemnością informujemy o uruchomieniu pomocy finansowej na inwestycje dotyczące zapewnienia dostępności w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych. Wsparcie dostępne jest w ramach nowego obszaru A ,,Programu wyrównywania różnic między regionami III" (PWRMRIII).

   

 • Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

  Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

  2019.10.16

  Obchodzony jest w Polsce od roku 1957r., a znany przede wszystkim pod popularną nazwą - Dzień Nauczyciela. Święto wszystkich pracowników oświaty. Uroczyste powiatowe obchody z okazji Dnia Edukacji Narodowej, z udziałem władz Powiatu Wągrowieckiego, odbyły się we wtorek 15 października. Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, w imieniu swoim, jak i członków Zarządu Powiatu i Rady Powiatu, podziękował zgromadzonym nauczycielom za trud i zaangażowanie.

 • II wycieczka autokarowo – piesza po Powiecie Wągrowieckim

  II wycieczka autokarowo – piesza po Powiecie Wągrowieckim

  2019.10.15

  W sobotę 12 października, korzystając z pięknej, jesiennej aury Oddział PTTK im. Waldemara Balcerowicza w Wągrowcu zaprosił mieszkańców naszego powiatu na kolejną, drugą już wycieczkę po najciekawszych jego zakątkach.

   

 • Młodzież z Powiatu Wągrowieckiego w Luneburgu

  Młodzież z Powiatu Wągrowieckiego w Luneburgu

  2019.10.11

  Od wtorku 8 października, w ramach współpracy partnerskiej, w Luneburgu w Niemczech przebywa grupa uczniów - młodych tenisistów stołowych z Zespołu Szkół nr 2 w Wągrowcu.

   

 • EUROPEJSKIE DNI PRACODAWCÓW 2019 - zaproszenie na konferencję

  EUROPEJSKIE DNI PRACODAWCÓW 2019 - zaproszenie na konferencję

  2019.10.10

  W związku z organizacją przez Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu EUROPEJSKICH DNI PRACODAWCÓW'2019zapraszamy serdecznie Pracodawców działających na terenie Powiatu Wągrowieckiego do wzięcia udziału w konferencji dla lokalnych pracodawców z udziałem przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu, połączonej z konsultacjami indywidualnymi oraz wystawą upamiętniającą 100 - lecie powstania Publicznych Służb Zatrudnienia w Polsce.
   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88