Aktualności

Stronicowanie

 • Pożyczki unijne dla przedsiębiorców z Wielkopolski

  Pożyczki unijne dla przedsiębiorców z Wielkopolski

  2019.04.05

  Pożyczki unijne finansowane ze środków unijnych z programu regionalnego Województwa Wielkopolskiego - WARP. Szczegółowe informacje: http://warp.org.pl

   

 • Powiatowa akcja zdrowotna

  Powiatowa akcja zdrowotna

  2019.04.04

  W czwartek 4 kwietnia, przed siedzibą Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Wągrowcu, mieszkańcy powiatu wągrowieckiego mogli skorzystać z akcji zdrowotnej. Uczestnicy akcji mogli liczyć na: bezpłatne badania poziomu cukru we krwi, pomiar ciśnienia tętniczego krwi, bezpłatne pomiary wagi ciała i tkanki tłuszczowej, poradnictwo zdrowotne i konsultacje dietetyczne oraz konkurs wiedzy o zdrowiu z nagrodami. Akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem.

   

 • Konkurs sejmików młodzieżowych

  Konkurs sejmików młodzieżowych

  2019.04.03

  2 kwietnia w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wągrowcu odbył się konkurs sejmików młodzieżowych. Zespoły uczniowskie miały za zadanie przygotowanie pracy na temat: "Korzyści płynące z członkostwa Polski w Unii Europejskiej, na przykładzie Twojego Powiatu". Komisja w składzie Przewodnicząca Rady Powiatu Wągrowieckiego Małgorzata Osuch - przewodnicząc komisji, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Krystyna Urbańska oraz radny powiatowy Michał Liske wyłoniła zwycięski zespół.

 • Zmarł Jerzy Mianowski. Cześć Jego pamięci

  Zmarł Jerzy Mianowski. Cześć Jego pamięci

  2019.04.03

  Z ogromnym żalem przyjęliśmy informację, iż w 3 kwietnia 2019 r. zmarł zasłużony mieszkaniec powiatu wągrowieckiego, znany dziennikarz i publicysta śp. JERZY MIANOWSKI - prezes zarządu Wągrowieckiej Oficyny Wydawniczej sp. z o.o., redaktor naczelny „Głosu Wągrowieckiego” od momentu jego powstania, prezes zarządu Stowarzyszenia Prasy Lokalnej. Rodzinie oraz najbliższym najszczersze wyrazy współczucia składa Rada i Zarząd Powiatu Wągrowieckiego.

 • Kwalifikacja wojskowa w powiecie wągrowieckim

  Kwalifikacja wojskowa w powiecie wągrowieckim

  2019.04.01

  W dniach od 2 do 26 kwietnia w powiecie wągrowieckim przeprowadzona zostanie kwalifikacja wojskowa. Powiatowa Komisja Lekarska w Wągrowcu będzie pracowała przy ulicy Kościuszki 55, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88