Aktualności

Stronicowanie

 • 100. rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego - Powiat Wągrowiecki pamięta

  100. rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego - Powiat Wągrowiecki pamięta

  2018.12.27

  Ostatnie miesiące obfitowały przede wszystkim w inicjatywy związane z obchodami 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Dziś z dumą możemy zaprezentować wszystko to, co zadziałało się począwszy od 22 lutego 2017 roku. Tego dnia bowiem, z inicjatywy Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca, uroczyście podpisano dokument powołujący Powiatowy Honorowy Komitet Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości i Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego 1918/1919.

 • Wigilia w Domu Pomocy Społecznej w Srebrnej Górze

  Wigilia w Domu Pomocy Społecznej w Srebrnej Górze

  2018.12.24

  W piątek 21 grudnia w Domu  Pomocy Społecznej w Srebrnej Górze odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczył m. in. Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc oraz Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Krystyna Urbańska. 

 • MKP z życzeniami świątecznymi w starostwie

  MKP z życzeniami świątecznymi w starostwie

  2018.12.20

  W środę 19 grudnia do Starostwa Powiatowego w Wągrowcu zawitali młodzi pływacy z Miejskiego Klubu Pływackiego MKP Wągrowiec. Zawodniczki i zawodnicy, wraz z trenerem Jackiem Świostkiem, podziękowali włodarzom powiatu: Staroście Wągrowieckiemu Tomaszowi Krancowi oraz Wicestaroście Michałowi Piechockiemu za wspieranie klubu i złożyli świąteczne życzenia.

 • Świąteczno – budżetowa Sesja Rady Powiatu Wągrowieckiego

  Świąteczno – budżetowa Sesja Rady Powiatu Wągrowieckiego

  2018.12.19

  W środowe popołudnie, 19 grudnia, rozpoczęła się ostatnia w tym roku Sesja Rady Powiatu Wągrowieckiego. Na pół godziny przed sesją radni spotkali się z burmistrzami i wójtami, przedstawicielami gmin naszego powiatu, kierownikami i dyrektorami jednostek oraz służb, inspekcji i straży powiatowych oraz z kierownikami wydziałów starostwa powiatowego, by przełamać się opłatkiem. Życzenia do wszystkich uczestników spotkania skierowali Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, Przewodnicząca Rady Powiatu Wągrowieckiego Małgorzata Osuch oraz Dziekan Dekanatu Wągrowieckiego ks. Tomasz Kruszelnicki.

   

 • ŚWIATŁO, KTÓRE ŁĄCZY…

  ŚWIATŁO, KTÓRE ŁĄCZY…

  2018.12.19

  W środę 19 grudnia, Starostwo Powiatowe w Wągrowcu odwiedzili harcerze z Komendantem Hufca Krzysztofem Wojtaszkiem. Harcerze przynieśli ze sobą symboliczne Betlejemskie Światło Pokoju. W tym roku betlejemski płomień okrąża świat pod hasłem "ŚWIATŁO, KTÓRE ŁĄCZY…" Harcerze, wraz z życzeniami wszelkiej pomyślności dla powiatu i jego mieszkańców, przekazali światło betlejemskie na ręce Wicestarosty Michała Piechockiego.

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88