Aktualności

Stronicowanie

 • Spotkanie dialogowe z przedstawicielami grup środowiska lokalnego

  Spotkanie dialogowe z przedstawicielami grup środowiska lokalnego

  2018.10.04

  2 października w sali konferencyjnej Zespołu Szkół nr 1 w Wągrowcu odbyło się spotkanie dialogowe z przedstawicielami grup środowiska lokalnego. Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc powitał zaproszonych gości, krótko wprowadzając przybyłych do tematyki spotkania. Podkreślił, że proces diagnozowania stanu oświaty oraz planowania strategicznego nie może odbyć się bez współpracy ze środowiskiem lokalnych interesariuszy, dla których współdecydowanie, o jakości edukacji jest szczególnie bliskie i znaczące.

   

 • Turniej Strzelecki im. Cystersów Łekneńsko – Wągrowieckich pod Patronatem Starosty Wągrowieckiego oraz Bractwa Strzeleckiego w Wągrowcu

  Turniej Strzelecki im. Cystersów Łekneńsko – Wągrowieckich pod Patronatem Starosty Wągrowieckiego oraz Bractwa Strzeleckiego w Wągrowcu

  2018.10.04

  Serdecznie zapraszamy na Drużynowy Turniej Strzelecki im. Cystersów Łekneńsko – Wągrowieckich pod Patronatem Starosty Wągrowieckiego oraz Bractwa Strzeleckiego w Wągrowcu, który odbędzie się w najbliższą sobotę 6 października na strzelnicy Bractwa Kurkowego w Kobylcu. Początek turnieju o godzinie 10.00.

   

 • Młodzieżowa delegacja ze Stambułu w Powiecie Wągrowieckim

  Młodzieżowa delegacja ze Stambułu w Powiecie Wągrowieckim

  2018.10.04

  W dniach od 30 września do 5 października, na zaproszenie społeczności uczniowskiej z Zespołu Szkół nr 2 w Wągrowcu, na terenie Powiatu Wągrowieckiego przebywa 9 – osobowa delegacja z tureckiego Stambułu. Młodzież spotkała się ze Starostą Wągrowieckim Tomaszem Krancem oraz członkami Zarządu Powiatu. Zwiedziła także Poznań i Toruń. Goście na co dzień biorą udział w zajęciach, warsztatach i lekcjach pokazowych w ZS nr 2.

 • Konsultacje społeczne w sprawie rewitalizacji linii kolejowej Wągrowiec - Gołańcz

  Konsultacje społeczne w sprawie rewitalizacji linii kolejowej Wągrowiec - Gołańcz

  2018.10.03

  W piątek 28 września 2018 r. odbyły się w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu konsultacje społeczne, dotyczące opracowania dokumentacji przedprojektowej dla projektu „Wykonanie aktualizacji Studium Wykonalności dla projektu dotyczącego rewitalizacji linii kolejowej nr 356 na odcinku Wągrowiec – Gołańcz – granica województwa.”

   

 • Cyfrowe Archiwum Społeczne Powiatu Wągrowieckiego

  Cyfrowe Archiwum Społeczne Powiatu Wągrowieckiego

  2018.10.02

  Za sprawą Wągrowieckiego Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego im. Stanisława Przybyszewskiego w dniu wczorajszym zaczęło funkcjonować Cyfrowe Archiwum Społeczne Powiatu Wągrowieckiego. Jego celem jest gromadzenie, przechowywanie i opracowanie w celu udostępniania materiałów ikonograficznych i audiowizualnych pozyskanych od społeczności lokalnej. Działaniom tego portalu i jego zasobom będzie przyświecał również Patronat Honorowy Starosty Wągrowieckiego, Tomasza Kranca.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88