Aktualności

Stronicowanie

 • Kolejne sukcesy KGW Oporzyn na Festiwalu Tradycyjnej Kuchni Wielkopolskiej

  Kolejne sukcesy KGW Oporzyn na Festiwalu Tradycyjnej Kuchni Wielkopolskiej

  2018.09.10

  Koło Gospodyń Wiejskich Oporzyn w składzie: Żaneta Świętek, Katarzyna Kowalewska, Aleksandra Rymmer oraz Katarzyna Czyrek, w niedzielę 9 września wzięło udział w VIII edycji Festiwalu Tradycyjnej Kuchni Wielkopolskiej w Zaniemyślu, którego organizatorem był Powiat Średzki. Jury przyznało II miejsce w kategorii „wielkopolska słodkość” ciastu "metrowiec" oraz III miejsce w kategorii „potrawa tradycyjnej kuchni wielkopolskiej” "wiejskiemu kociołkowi." Potrawy zostały wykonane przez panie z KGW Oporzyn z Powiatu Wągrowieckiego.

 • XI Piknik przy bunkrze w Gołańczy

  Zapraszamy na XI Piknik przy bunkrze w Gołańczy

  2018.09.10

  Już w najbliższą sobotę 15 września w Gołańczy w godzinach 14.00 - 19.00 odbędzie się XI Piknik przy bunkrze. W programie między innymi: rekonstrukcja historyczna, pojazdy historyczne i militarne, gry i zabawy dla dzieci, kuchnia polowa. Impreza dofinansowana z budżetu Powiatu Wągrowieckiego. 

   

 • VI Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP w grupie A i C

  VI Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP w grupie A i C

  2018.09.10

  ORGANIZATORZY GOSPODARZE: Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Wielkopolskiego im. gen. Stanisława Taczaka, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, Powiat Wągrowiecki, Miasto Wągrowiec. Termin: 15 września 2018 roku. Miejsce: Stadion Sportowy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu, ul. Kościuszki 59.

 • Dożynki wiejskie połączone z jubileuszem 95-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Olesznie

  Dożynki wiejskie połączone z jubileuszem 95-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Olesznie

  2018.09.10

  W sobotę 8 września w Olesznie odbyły się dożynki wiejskie połączone z Jubileuszem 95-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Olesznie. Obchody rozpoczęły się polową mszą świętą dziękczynną za tegoroczne plony oraz w intencji strażaków z OSP w Olesznie, którą odprawił ks. proboszcz Edmund Sikorski z parafii w Panigrodzu. Przybyłych gości powitali Izabela Dembska – sołtys wsi Oleszno i Sławomir Zabłocki – prezes OSP w Olesznie. W uroczystościach uczestniczyli m.in. Tomasz Kranc – Starosta Wągrowiecki i Małgorzata Osuch – Przewodnicząca Rady Powiatu Wągrowieckiego.

   

 • Dzień Otwarty Zakładu Zagospodarowania Odpadów

  Dzień Otwarty Zakładu Zagospodarowania Odpadów

  2018.09.10

  W niedzielę 9 września Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych po raz kolejny zorganizowało Dzień Otwarty Zakładu Zagospodarowania Odpadów Nowe-Toniszewo-Kopaszyn. Podczas festynu rodzinnego można było liczyć na szereg atrakcji dla całej rodziny: konkursy i zabawy – z nagrodami, poczęstunek, loterię. Podsumowano także konkurs "Aluminiowa góra puszek". W festynie uczestniczył Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, który między innymi wręczał nagrody laureatom konkursu.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88