Aktualności

Stronicowanie

 • Po raz koleiny Teatr „Kurtyna” z Krakowa w Wągrowcu

  Po raz koleiny Teatr „Kurtyna” z Krakowa w Wągrowcu

  2019.10.08

  W czwartek 3 października Teatr „Kurtyna” z Krakowa zagościł w czterech placówkach oświatowych z naszego powiatu, w których zaprezentowano spektakle w ramach programu profilaktyczno-teatralnego. Pierwszy spektakl odbył się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Wągrowcu pt.: „Miś niegrzeczniś”. Spektakle zostały sfinansowane ze środków budżetu Powiatu Wągrowieckiego przeznaczonych na promocję i ochronę zdrowia.

 • Żonkilowe Pola Nadziei - „Ważni - niewidziani. Zauważ, zrozum, wesprzyj”

  Żonkilowe Pola Nadziei - „Ważni - niewidziani. Zauważ, zrozum, wesprzyj”

  2019.10.04

  Wspólnym sadzeniem cebulek żonkili przed Hospicjum Miłosiernego Samarytanina w piątek 4 października rozpoczęła się wągrowiecka akcja zorganizowana w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Społeczno-Edukacyjnej „Hospicjum to też Życie” oraz „Żonkilowych Pól Nadziei”. Działaniom wągrowieckiej kampanii przyświeca patronat Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca.

 • XII Festiwal Artystyczny im. Ireny Wojewódzkiej - Kucz "Radosna Nutka"

  XII Festiwal Artystyczny im. Ireny Wojewódzkiej - Kucz "Radosna Nutka"

  2019.10.04

  W czwartek 3 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Damasławku odbył się XII Festiwal Artystyczny im. Ireny Wojewódzkiej - Kucz "Radosna Nutka", zorganizowany przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Wapnie. Występy uczestników podziwiał m. in. Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc.

   

 • Doktor Nieżychowski otrzymał kolejne wyróżnienie

  Doktor Nieżychowski otrzymał kolejne wyróżnienie

  2019.10.04

  Miarą człowieczeństwa jest wielkość troski o drugiego człowieka. W przypadku doktora Zygmunta Nieżychowskiego - kierownika Hospicjum Miłosiernego Samarytanina w Wągrowcu owa troska jest ogromna. Wczoraj w Pile odbyła się konferencja "Z aktywnością po zdrowie - Nie daj się osteoporozie", podczas której podsumowano Konkurs Senior Północnej Wielkopolski. Decyzją Kapituły Konkursu tytuł ten otrzymała Maria Jaszczyk ze Złotowa. Doktor Zygmunt Nieżychowski został uhonorowany wyróżnieniem.

   

 • Zapraszamy na II wycieczkę autokarowo - pieszą po powiecie wągrowieckim

  Zapraszamy na II wycieczkę autokarowo - pieszą po powiecie wągrowieckim

  2019.10.04

  Wągrowiecki oddział PTTK oraz Powiat Wągrowiecki zapraszają na II wycieczkę autokarowo - pieszą po powiecie wągrowieckim. Wycieczka odbędzie się w sobotę 12 października, start o godz. 7.00 z parkingu przy Zespole Szkół nr 2 w Wągrowcu. Zapisy do czwartku 10 października.

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88