Aktualności

Stronicowanie

 • Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej już za nami

  Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej

  2018.10.12

  Dzień Edukacji Narodowej - to polskie święto oświaty, które upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Obchodzony jest w Polsce od roku 1957, a znany przede wszystkim pod popularną nazwą – Dzień Nauczyciela. To święto wszystkich nauczycieli, pracowników oświaty, psychologów i pedagogów szkolnych oraz bibliotekarzy. Uroczyste powiatowe obchody z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w piątek 12 października. Na zaproszenie gospodarza uroczystości Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca przybyło liczne grono gości. 

 • Dzień Edukacji Narodowej w powiatowych szkołach

  Dzień Edukacji Narodowej w powiatowych szkołach

  2018.10.12

  W tym roku Dzień Edukacji Narodowej przypada w niedzielę. Obchody tego święta w powiatowych szkołach i placówkach oświatowych rozpoczęły się już w piątek 12 października. Obchody święta edukacji w I LO były doskonałą okazją, by wyróżnić jednego z byłych uczniów tej szkoły. Hubert Jezierski został nagrodzony Statuetką STACHA - nagrodą przyznawaną przez Wągrowieckie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne im. Stanisława Przybyszewskiego. 

 • Konferencja w Zespole Szkół w Gołańczy

  Konferencja w Zespole Szkół w Gołańczy

  2018.10.12

  W środę 10 października w Zespole Szkół w Gołańczy odbyła się konferencja zorganizowana w ramach Planu Wieloletniego - "Zwiększenie wykorzystania krajowego białka paszowego dla produkcji wysokiej jakości produktów zwierzęcych w warunkach zrównoważonego rozwoju". Konferencję objął patronatem Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc.

 • W stolicy Powiatu Wągrowieckiego w 2019 roku odbędą się Mistrzostwa Świata Modeli Żaglowych

  W stolicy Powiatu Wągrowieckiego w 2019 roku odbędą się Mistrzostwa Świata Modeli Żaglowych

  2018.10.11

  W dniach 15 - 27 czerwca 2019 w Wągrowcu odbędą się Mistrzostwa Świata Modeli Żaglowych. Z inicjatywą zorganizowania mistrzostw w Wągrowcu wyszedł Komandor Sekcji Radiojachting Jerzy Springer. Na tę propozycję pozytywnie odpowiedział Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, a także Zarząd Powiatu. Aktywna jest strona internetowa mistrzostw: http://radiojachting.pl/

   

 • Europejski Dzień Ptaków

  Europejski Dzień Ptaków

  2018.10.11

  W dniach 6 -7 października obchodzony był Europejski Dzień Ptaków. W sobotę 6 października dzień ten obchodzony był w Zespole Szkół nr 2 w Wągrowcu.

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88