Aktualności

Stronicowanie

 • 5 lat Wągrowieckiego Stowarzyszenia Społeczno – Kulturalnego im. Stanisława Przybyszewskiego

  5 lat Wągrowieckiego Stowarzyszenia Społeczno – Kulturalnego im. Stanisława Przybyszewskiego

  2018.12.11

  W sobotę 8 grudnia w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Bronisława Zielińskiego w Wągrowcu odbyła się uroczystość z okazji 5 - lecia Wągrowieckiego Stowarzyszenia Społeczno – Kulturalnego im. Stanisława Przybyszewskiego. Prezes WSSK Danuta Chosińska odebrała tego dnia mnóstwo gratulacji, m. in. od Przewodniczącej Rady Powiatu Małgorzaty Osuch oraz Wicestarosty Michała Piechockiego. Członek stowarzyszenia Sebastian Chosiński otrzymał, przyznaną przez Zarząd Powiatu Wągrowieckiego, Nagrodę Herbu Powiatu Wągrowieckiego.

   

 • 60 – lecie Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża

  60 – lecie Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża

  2018.12.11

  W niedzielę 9 grudnia w auli I LO odbyły się obchody 60 – lecia Honorowego Krwiodawstwa PCK. Gości powitał Jan Maćkowiak - prezes PCK w Wągrowcu. Uroczystości jubileuszowe były okazją do wręczenia wielu odznaczeń i wyróżnień dla najbardziej zaangażowanych krwiodawców. Zarząd Powiatu Wągrowieckiego „Nagrodą Herbu Powiatu Wągrowieckiego” wyróżnił: Tadeusza Nowakowskiego z Gołańczy i Krzysztofa Piechowiaka z Chawłodna za oddanie powyżej 30 litrów krwi. Nagrody wręczył Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc.

   

 • Zaproszenie na pierwszą dawkę szczepienia przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV)

  Zaproszenie na pierwszą dawkę szczepienia przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV)

  2018.12.07

  Przychodnia „EDICTUM” Sp. z o.o. zaprasza na pierwszą dawkę szczepienia przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV), odpowiedzialnemu za powstawanie raka szyjki macicy i innych nowotworów w obrębie narządów moczowo – płciowych oraz głowy i szyi dziewczynki z rocznika 2005, które z przyczyn zdrowotnych lub losowych nie mogły przyjąć szczepienia w dniach 19.11.2018 oraz 20.11.2018.

   

 • Powiatowy kalendarz poświęcony Powstaniu Wielkopolskiemu wyróżniony

  Powiatowy kalendarz poświęcony Powstaniu Wielkopolskiemu wyróżniony

  2018.12.07

  W czwartek 6 grudnia w Poznaniu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu i otwarcie wystawy na kalendarze o tematyce Powstania Wielkopolskiego, wydane w stulecie jego wybuchu. III miejsce przyznano kalendarzowi wydanemu przez powiat wągrowiecki. Kalendarz ten opracowano według pomysłu Andrzeja Wieczorka - Członka Zarządu powiatu i Przewodniczącego Rady Programowej przy POWIATOWYM HONOROWYM KOMITECIE OBCHODÓW SETNEJ ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI I ZWYCIĘSKIEGO POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO 1918/1919.

 • Już jest - najpiękniejsza na świecie - choinka ubrana przez przedszkolaki :)

  Już jest - najpiękniejsza na świecie - choinka ubrana przez przedszkolaki :)

  2018.12.07

  Najpiękniejsza, ponieważ przystrojona własnoręcznie przygotowanymi ozdobami. A te wspaniałe ozdoby zrobiły dzieci z Przedszkola nr 7 Pod Grzybkiem w Wągrowcu. Dwie grupy sześciolatków: Mali Odkrywcy i Mali Podróżnicy wraz z opiekunkami Anetą Grochowską i Renatą Jędryczką zawitały w piątek 7 grudnia do Starostwa Powiatowego w Wągrowcu i przyozdobiły świąteczne drzewko.

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88