Aktualności

Stronicowanie

 • Informacja dotyczącej drugiej dawki szczepień HPV

  Informacja dotycząca drugiej dawki szczepień HPV

  2019.10.31

  Druga dawka szczepionki przeciwko HPV dziewczętom z rocznika 2006 zostanie podana zgodnie z bezpiecznym schematem dawkowania produktu leczniczego Gardasil 9. Opóźnienie związane z podaniem szczepionki wynika z faktu, iż dostępność w/w szczepionki na polskim rynku jest aktualnie ograniczona.

 • KONKURSU EKOLOGICZNY „Czym jest SMOG i jak z nim walczyć”

  KONKURS EKOLOGICZNY „Czym jest SMOG i jak z nim walczyć”

  2019.10.31

  Organizatorem konkursu jest Powiat Wągrowiecki. Konkurs odbędzie się pod patronatem Starosty Wągrowieckiego. Konkurs polega na wykonaniu spotu filmowego o czasie trwania od 2 do 4 minut.

 • 42. Międzynarodowy Listopad Poetycki na Ziemi Wągrowieckiej - 8 listopada 2019

  42. Międzynarodowy Listopad Poetycki na Ziemi Wągrowieckiej - 8 listopada 2019

  2019.10.30

  W dniach 6 - 9 listopada w Poznaniu i Wielkopolsce odbywać się będzie 42. MIĘDZYNARODOWY LISTOPAD POETYCKI, organizowany przez Poznański Oddział Związku Literatów Polskich. 8 listopada będziemy gościć poetów w Powiecie Wągrowieckim w ramach 42. Międzynarodowego Listopada Poetyckiego na Ziemi Wągrowieckiej.

   

 • Powiat Wągrowiecki dla Niepodległej - wspólne śpiewanie hymnu i rajd patriotyczny

  Powiat Wągrowiecki dla Niepodległej - wspólne śpiewanie hymnu i rajd patriotyczny

  2019.10.30

  W poniedziałek 11 listopada 2019 r. Powiat Wągrowiecki wraz z motocyklistami i mieszkańcami uczci Narodowe Święto Niepodległości, ponownie przyłączając się do ogólnopolskiej akcji "Niepodległa do Hymnu". We wspólnym śpiewaniu uczestniczyć będą także motocykliści, którzy tego dnia ruszą w Drugi Patriotyczny Rajd Powiatowy pod patronatem Starosty Wągrowieckiego.

 • Samorządy też wymagają wpisu do Rejestru-BDO

  Samorządy też wymagają wpisu do Rejestru-BDO

  2019.10.30

  Wszystkie jednostki samorządu terytorialnego, jeśli w ramach prowadzonej przez siebie działalności, wytwarzają odpady inne niż odpady komunalne, prowadzą Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK), uzyskały wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, powinny uzyskać wpis do Rejestru-BDO jako wytwórcy odpadów, zobowiązani do prowadzenia ewidencji odpadów.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88