Aktualności

Stronicowanie

 • Otwarcie świetlicy wiejskiej w Wiśniewku

  Otwarcie świetlicy wiejskiej w Wiśniewku

  2021.10.18

  W sobotę 16 października Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, na zaproszenie Wójta Gminy Damasławek Cypriana Wieczorka oraz Sołtysa Wiśniewka Stefana Sobeckiego, uczestniczył w uroczystości otwarcia nowej świetlicy wiejskiej w Wiśniewku.

   

 • Mamy to! Wojtek Skrzypczak pobił dwa rekordy Polski!

  Mamy to! Wojtek Skrzypczak pobił dwa rekordy Polski!

  2021.10.18

  W sobotę 16 października w Zespole Szkół nr 1 w Wągrowcu mistrz i rekordzista Polski Wojciech Skrzypczak pobił dwa rekordy Polski: w dwunastogodzinnym i  w dobowym rzucaniu lotką do tarczy. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca.

   
 • 15 października - dziś Międzynarodowy Dzień Kobiet Wiejskich

  15 października - dziś Międzynarodowy Dzień Kobiet Wiejskich

  2021.10.15
  Kobiety pełnią kluczową rolę w rozwoju obszarów wiejskich, zapewnianiu bezpieczeństwa żywnościowego i walce z ubóstwem. Przypominać ma o tym święto obchodzone 15 października. Międzynarodowy Dzień Kobiet Wiejskich Zgromadzenie Ogólne ONZ ogłosiło w rezolucji z grudnia 2007 r.
   
   
 • Wawrzyn Pracy Organicznej dla Dagmary Kosińskiej!

  Wawrzyn Pracy Organicznej dla Dagmary Kosińskiej!

  2021.10.15

  W czwartek 14 października w Bazarze Poznańskim odbyła się gala finałowa X Jubileuszowych Dni Pracy Organicznej połączona z obchodami 30 - lecia Unii Wielkopolan. Jedną z wyróżnionych podczas gali osób była prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Bona Fides”, założycielka Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego OREW w Wągrowcu Dagmara Kosińska.

   

 • Dzień Edukacji Narodowej w powiatowych szkołach

  Dzień Edukacji Narodowej w powiatowych szkołach

  2021.10.14

  W czwartek 14 października w szkołach prowadzonych przez Powiat Wągrowiecki uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc odwiedził Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Wągrowcu. 

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88