Aktualności

Stronicowanie

 • Kryterium Leśne Wągrowiec 2021 za nami

  Kryterium Leśne Wągrowiec 2021 za nami

  2021.08.03

  W niedzielę 1 sierpnia na terenach leśnych w okolicach Ośrodka Rehabilitacyjno - Wypoczynkowego "Wielspin" w Wągrowcu odbyły się zawody kolarskie, zorganizowane przez Zarząd Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko Pałuki pod patronatem Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca. 

   

 • Starosta Wągrowiecki na obchodach 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

  Starosta Wągrowiecki na obchodach 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

  2021.08.03
  W niedzielę 1 sierpnia na Cmentarzu Parafialnym w Damasławku odbyły się symboliczne obchody 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, delegacje oraz motocykliści z WRC na Kołach złożyli na grobie śp. ks. Zbigniewa Drzewieckiego Powstańca Warszawskiego pseudonim “Zbyszek” złożyły okolicznościowe wiązanki kwiatów oraz znicze.
 • Nowy projekt dla Domu Pomocy Społecznej w Srebrnej Górze

  Nowy projekt dla Domu Pomocy Społecznej w Srebrnej Górze

  2021.07.30

  W piątek 30 lipca br. w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu podpisana została umowa pomiędzy Województwem Wielkopolskim a Powiatem Wągrowieckim na dofinansowanie zadania pn.: „Miejsce wytchnienia i odpoczynku dla mieszkańców domu pomocy społecznej i ich rodzin w otoczeniu przyrody”. Zadanie to realizowane będzie w Srebrnej Górze w ramach programu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego „Błękitno – zielone inicjatywy dla Wielkopolski”.

 • Poseł Marcin Porzucek z roboczą wizytą w powiecie

  Poseł Marcin Porzucek z roboczą wizytą w powiecie

  2021.07.30

  Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc spotkał się w czwartek z Posłem Marcinem Porzuckiem. Podczas rozmowy, oprócz spraw bieżących, Starosta przedstawił parlamentarzyście wnioski jakie powiat przygotował w ramach Programu Inwestycji Strategicznych (Polski Ład) oraz Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

   

   

 • Kryterium Leśne Wągrowiec 2021

  Kryterium Leśne Wągrowiec 2021

  2021.07.29

  Już w najbliższą niedzielę na terenach leśnych w okolicach Ośrodka Wielspin w Wągrowcu odbędą się zawody kolarskie, zorganizowane przez Zarząd Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko Pałuki. Impreza odbywać się będzie pod patronatem Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca.

  Szczegóły na plakacie.

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88