Aktualności

Stronicowanie

 • „Szkolenia on-line? Rozwiń się bez wychodzenia z domu” - spotkanie informacyjne w PIFE w Pile

  „Szkolenia on-line? Rozwiń się bez wychodzenia z domu” - spotkanie informacyjne w PIFE w Pile

  2018.11.14

  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Szkolenia on-line? Rozwiń się bez wychodzenia z domu”, które odbędzie się w środę 21 listopada 2018 roku w godz. 10:00-12:00. Celem spotkania jest przybliżenie możliwości wsparcia rozwoju kompetencji. Zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmowane będą do dnia 19.11.2018 r. do godziny 12:00. 

   

 • Honorowa statuetka Związku Powiatów Polskich dla Starosty Wągrowieckiego

  Honorowa statuetka Związku Powiatów Polskich dla Starosty Wągrowieckiego

  2018.11.13

  W piątek 9 listopada Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, podczas uroczystości z okazji Dnia Niepodległości, odebrał Honorową Statuetkę, przyznaną mu przez Związek Powiatów Polskich. Wyróżnienie, przyznane za wieloletnią wzorową służbę samorządową i pracę na rzecz "malej ojczyzny", wręczył staroście Dyrektor Biura Związku Powiatów Polskich Rudolf Borusiewicz.

   

 • Uroczysta sesja Rady Powiatu Wągrowieckiego "Droga do wolności"

  Uroczysta sesja Rady Powiatu Wągrowieckiego "Droga do wolności"

  2018.11.13

  W poniedziałek 12 listopada odbyła się uroczysta część obrad XLVII sesji Rady Powiatu Wągrowieckiego. Przed sesją, o godz. 16.00, w wągrowieckim klasztorze pocysterskim, odprawiona została msza święta w intencji Ojczyzny i Mieszkańców Powiatu Wągrowieckiego, z udziałem pocztów sztandarowych z terenu całego powiatu wągrowieckiego We mszy uczestniczył także ks. prałat Andrzej Rygielski, włodarze powiatu i liczne grono gości oraz mieszkańców powiatu, którzy przybyli na zaproszenie Przewodniczącej Rady Powiatu Małgorzaty Osuch i Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca.

   

 • Przedstawiciel Narodowej Rady Rozwoju z wizytą w wągrowieckim szpitalu

  Przedstawiciel Narodowej Rady Rozwoju z wizytą w wągrowieckim szpitalu

  2018.11.13

  W piątek 9 listopada, na zaproszenie dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu, wizytę w szpitalu złożył przedstawiciel Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP prof. dr hab. med. Piotr Radziszewski. Gościa powitał Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc. W trakcie spotkania podjęto i omówiono zasadnicze kwestie określające uwarunkowania działalności podmiotów leczniczych tworzących tzw. sieć szpitali. 

 • Powiat Wągrowiecki dla Niepodległej - zaśpiewaliśmy razem Mazurka Dąbrowskiego

  Powiat Wągrowiecki dla Niepodległej - zaśpiewaliśmy razem Mazurka Dąbrowskiego

  2018.11.11

  W niedzielę 11 listopada Powiat Wągrowiecki uczcił Narodowe Święto Niepodległości, przyłączając się do ogólnopolskiej akcji "Niepodległa do Hymnu". Przed godziną 13.00 pod Starostwo Powiatowe w Wągrowcu zjechało 130 motocyklistów - uczestników Pierwszego Patriotycznego Rajdu Powiatowego. Do motocyklistów dołączyli powiatowi i miejscy włodarze: Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, Wicestarosta Michał Piechocki, Wiceburmistrz Wągrowca Bogdan Smykowski, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Wągrowieckiego  Jacek Bielawski, Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego i zarazem wągrowiecki burmistrz elekt Jarosław Berendt, były burmistrz Wągrowca Stanisław Wilczyński oraz mieszkańcy Wągrowca i powiatu.

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88