Aktualności

Stronicowanie

 • Znaki aktywne w Czeszewie, Chawłodnie, Gołańczy i Jabłkowie

  Znaki aktywne w Czeszewie, Chawłodnie, Gołańczy i Jabłkowie

  2019.03.07

  Zamontowano znaki aktywne w ciągu dróg powiatowych. W ramach poprawy bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych zostały zamontowane znaki aktywne w Czeszewie (droga nr 1561P), Chawłodnie (droga nr 1562P) oraz w Gołańczy na ul. Lipowej. Ponadto w Jabłkowie, by zapewnić bezpieczeństwo na skrzyżowaniu umieszczono znak aktywny A-7 z radarem jednostronnym.

 • Stypendia dla dzieci w ciężkim stanie klinicznym - nabór wniosków 2019

  Stypendia dla dzieci w ciężkim stanie klinicznym - nabór wniosków 2019

  2019.03.04

  Program Pomocy Dzieciom jest skierowany do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujących się dziećmi, które wskutek choroby lub wypadku znalazły się w ciężkim stanie klinicznym. Są to dzieci wymagające wsparcia funkcji życiowych za pomocą respiratora bądź koncentratora tlenu, karmienia dojelitowego lub pozajelitowego, innych całodobowych specjalistycznych zabiegów opiekuńczych i pielęgnacyjnych. Jest to program pomocy socjalnej ukierunkowanej na uzyskanie trwałej poprawy sytuacji życiowej rodziny stypendysty, która deklaruje gotowość do wykorzystania wszystkich własnych możliwości pokonania trudności.

   

 • Spotkania informacyjne ws. funduszy unijnych

  Spotkania informacyjne ws. funduszy unijnych

  2019.03.01

  Zapraszamy na bezpłatne spotkania Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Pile.

 • Sanepid informuje - wzrost zachorowań na grypę

  Sanepid informuje - wzrost zachorowań na grypę

  2019.02.28

  - Od początku br. do 23.02. odnotowano 13575 przypadków zachorowań na grypę, zachorowania grypopodobne i ostre infekcje dróg oddechowych. Jest to sezonowy wzrost, który obserwujemy w powiecie wągrowieckim rokrocznie. Szczególny wzrost zauważalny był w miesiącu lutym, gdzie w porównaniu ze styczniem ilość zachorowań wzrosła o 55%, a do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wągrowcu wpłynęło 11 zgłoszeń rozpoznań grypy potwierdzonej badaniami laboratoryjnymi.

 • KOMUNIKAT Wydziału Spraw Obywatelskich i Zdrowia

  KOMUNIKAT Wydziału Spraw Obywatelskich i Zdrowia

  2019.02.28

  W związku z pytaniami rodziców dotyczącymi szczepień ochronnych w zakresie zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego HPV dziewczynek z rocznika 2006 z terenu naszego powiatu, Starostwo Powiatowe w Wągrowcu informuje, że wszystkie dziewczynki z rocznika 2006 zameldowane na pobyt stały na terenie powiatu wągrowieckiego zostaną zaszczepione. Warunkiem zaszczepienia jest wyrażenie pisemnej zgody przez rodziców lub opiekunów prawnych.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88