Aktualności

Stronicowanie

 • Powiatowy etap XI Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski

  Powiatowy etap XI Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski

  2018.10.17

  We wtorek 16 października w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu odbył się powiatowy etap XI Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski. Laureaci oraz osoby wyróżnione będą reprezentować Powiat Wągrowiecki na olimpiadzie w Pile na szczeblu ponadpowiatowym 8 listopada.

   

 • Starosta Wągrowiecki przyjazny mediom

  Starosta Wągrowiecki przyjazny mediom

  2018.10.17

  We wtorek 16 października na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu wręczono nagrody Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy RP "Mediom Przyjazny 2018". Jedną z nagród uhonorowany został Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc.

   

 • Andrzej Banaszyński podziękował za współpracę

  Wójt Andrzej Banaszyński podziękował za współpracę

  2018.10.16

  Wójt Gminy Mieścisko Andrzej Banaszyński, po 37 latach sprawowania funkcji wójta (wcześniej naczelnika) podziękował w niedzielę 14 października wszystkim za współpracę, za służbę, jaką przez blisko cztery dekady sprawował na rzecz mieszkańców Gminy Mieścisko. 

   

 • Jutro zostanie podpisana umowa na przebudowę ul. Nad Nielbą w Wągrowcu

  Podpisano umowę na przebudowę ul. Nad Nielbą w Wągrowcu

  2018.10.16

  W środę 17 października w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu podpisano umowę na przebudowę ulicy Nad Nielbą w Wągrowcu. Przypomnijmy, przebudowany zostanie odcinek od ul. Rzecznej do ul. Przemysłowej o długości 650 metrów. W sprawie przebudowy ulicy, z inicjatywy starosty Tomasza Kranca, odbyły się również konsultacje z mieszkańcami. Podczas konsultacji mieszkańcy zasugerowali rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo, które zostały uwzględnione przez projektantów.

   

 • XV kampania „Hospicjum to też Życie” – Wągrowiec 2018

  XV kampania „Hospicjum to też Życie” – Wągrowiec 2018

  2018.10.16

  W niedzielę 14 października obchodzony był Międzynarodowy Dzień Hospicjum i  Opieki Paliatywnej. Tego dnia zainaugurowano XV kampanię  „Hospicjum to też Życie”. Obchody rozpoczęła msza św. w kościele pw. św. Wojciecha w Wągrowcu, której przewodniczył senior ks. prałat Andrzej Rygielski. We mszy św. licznie uczestniczyli mieszkańcy Wągrowca, wolontariusze oraz władze samorządowe.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88