Aktualności

Stronicowanie

 • Powiatowy Rzecznik Konsumenta informuje

  Powiatowy Rzecznik Konsumenta informuje

  2020.07.16

  Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Wągrowcu informuje, że w dniu 15 lipca 2020 roku ruszyła ogólnopolska kampania społeczna Prezesa UOKiK. Ma ona zwrócić uwagę społeczeństwa na nasilone zagrożenie nieuczciwymi praktykami rynkowymi i oszustwami w związku z obecną, wyjątkową sytuacją.  

 • Spotkanie z najlepszymi studentami GSW Milenium

  Spotkanie z najlepszymi studentami GSW Milenium

  2020.07.16

  W czwartek 16 lipca w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wągrowcu, odbyło się spotkanie ze studentkami Oddziału Zamiejscowego w Wągrowcu Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium, które uzyskały najwyższą średnią ocen w roku akademickim 2019/2020. Na spotkanie niecodziennych gości zaprosił Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc.

   

 • Lotką w covid po raz trzeci

  Lotką w covid po raz trzeci

  2020.07.16

  W czwartek 16 lipca w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu ponownie "wymierzono" lotki w covid. Wyzwania podjął się po raz kolejny Wojciech Skrzypczak.

   

 • W tym roku dożynki powiatowo - gminne w innej formule

  W tym roku dożynki powiatowo - gminne w innej formule

  2020.07.13

  Tegoroczne dożynki powiatowo - gminne, ze względu na epidemię covid-19, odbędą się w odmiennej, skromnej formule. Gospodarzem dożynek powiatowo - gminnych jest w tym roku Gmina Mieścisko. Podczas narady z burmistrzami i wójtami miast i gmin  Powiatu Wągrowickiego ustalono, iż dożynki odbędą się w niedzielę 30 sierpnia. W jednej z parafii w Gminie Mieścisko odprawiona zostanie jednak tylko uroczysta msza św. dziękczynna.

 • Komunikat dla organizacji pozarządowych

  Komunikat dla organizacji pozarządowych

  2020.07.10

  W związku z rozpoczęciem prac nad opracowaniem projektu ,,Rocznego Programu Współpracy Powiatu Wągrowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021 rok’’, zwracamy się z prośbą o przygotowanie kilku informacji.

   

 • Informacja o naborze wniosków o przyznanie Stypendium Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu

  UWAGA! Stypendium WSHiU również na studia niestacjonarne!

  2020.07.08

  Wyższa Szkoła Handlu i Usług ufundowała w bieżącym roku dwa stypendia o równej wartości 15 000 zł do wykorzystania na dowolnym kierunku studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych. Stypendium w postaci bonu edukacyjnego przeznaczone jest dla absolwentów szkół ponadpodstawowych (nie tylko tegorocznych) z terenu powiatu wągrowieckiego chcących kontynuować naukę w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88