Aktualności

Stronicowanie

 • System kolejkowy w Wydziale Komunikacji

  System kolejkowy w Wydziale Komunikacji

  2019.09.24

  W trosce o wygodę mieszkańców oraz w celu usprawnienia obsługi interesanta 10 września br. w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Wągrowcu uruchomiony został system kolejkowy. Zadaniem systemu kolejkowego, obsługującego dział rejestracji  pojazdów, jest usprawnienie obsługi interesantów poprzez przydzielenie im miejsca w kolejce oraz zarządzanie kolejnością przyjęć.

 • Noc Księgarń w księgarni Locum

  Noc Księgarń w księgarni Locum

  2019.09.24

  Księgarnie zazwyczaj bywają otwarte do godz.18.00 (jak to sklepy), ale w piątek 20 września  w wągrowieckiej Księgarni Locum było tłoczno również wieczorową porą. A wszystko z powodu pierwszej edycji Nocy Księgarń, która w Locum odbyła się pod hasłem „Ulocuj się w Słowiańszczyźnie”. Księgarnię odwiedzili liczni goście, a wśród nich Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc i Przewodnicząca Rady Powiatu Wągrowieckiego Małgorzata Osuch.

   

 • XVII Powiatowy Konkurs Krwiodawstwa - Zostań Honorowym Dawcą!

  XVII Powiatowy Konkurs Krwiodawstwa - Zostań Honorowym Dawcą!

  2019.09.23

  Polski Czerwony Krzyż i Starostwo Powiatowe w Wągrowcu organizują XVII Powiatowy Konkurs Krwiodawstwa dla: zakładów pracy, placówek oświatowych, służb mundurowych, sołectw. Podsumowanie konkursu odbędzie się w 2020 roku podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Czerwonego Krzyża.

 • Zadania zgłoszone do Powiatowego Budżetu Obywatelskiego na 2020 zaakceptowane

  Zadania zgłoszone do Powiatowego Budżetu Obywatelskiego na 2020

  2019.09.23

  W piątek, 20 września odbyło się spotkanie Zespołu II do spraw wyboru zadań, które zostaną poddane pod głosowanie mieszkańców powiatu wągrowieckiego. Zespół II w składzie: Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc – Przewodniczący Zespołu II, Wicestarosta Michał Piechocki, radna powiatowa Justyna Michalska oraz Przewodniczący Zespołu I Radosław Kubisz zaakceptowali 14 propozycji zgłoszonych zadań do Powiatowego Budżetu Obywatelskiego.

   

 • "Nigdy Więcej Wojny" - spotkanie historyczne w Gołańczy

  "Nigdy Więcej Wojny" - spotkanie historyczne w Gołańczy

  2019.09.23

  W sobotę 21 września w Gołańczy odbyło się spotkanie historyczne pod hasłem "Nigdy Więcej Wojny", na które zaprosił Gołaniecki Ośrodek Kultury oraz Miasto i Gmina Gołańcz, a także współorganizatorzy. Uczestników imprezy odwiedził Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc.

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88