Aktualności

Stronicowanie

 • II Bieg Strzelca

  II Bieg Strzelca

  2018.08.30

  W niedzielę, 26 sierpnia z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu wystartował II Bieg Strzelca. Udział w nim wzięło 36 zawodników z Wągrowca i innych wielkopolskich miejscowości. Zawodnicy biegnąc pokonali trasę z przeszkodami liczącą około 10 kilometrów.

 • XXIII Pałuckie Targi Rolne w Żninie i XVII Wystawa Zwierząt Hodowlanych

  XXIII Pałuckie Targi Rolne w Żninie i XVII Wystawa Zwierząt Hodowlanych

  2018.08.30

  W miniony weekend 25-26 sierpnia  odbyły się XXII Pałuckie Targi Rolne oraz XVI Pałucka Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Żninie.  W sobotę wręczono puchary XXII Pałuckich Targów Rolnych w Żninie.  Puchar Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca za najciekawszą ekspozycję wystawcy z Powiatu Wągrowieckiego otrzymał Zakład Handlowy Jóźwiakowski Sp. J.  z Damasławka, a wręczył go Wicestarosta Michał Piechocki.

   

 • Małgorzata Lempka laureatką konkursu "Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów"

  Małgorzata Lempka laureatką konkursu "Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów"

  2018.08.28

  Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Morakowie Małgorzata Lempka została laureatką XVIII edycji konkursu "Nasze kulinarne dziedzictwo - Smaki Regionów". Finał konkursu odbył się w piątek 17 sierpnia w Gołuchowie. W kategorii "inne produkty regionalne" komisja konkursowa nominowała do nagrody „Perła 2018” m. in. Małgorzatę Lempkę za mus z gruszki cukrówki.

   

 • Informacja o przeniesieniu ruchu na zachodnią część jezdni ul. Kościuszki

  Informacja o przeniesieniu ruchu na zachodnią część jezdni ul. Kościuszki

  2018.08.27

  Firma Trakcja PRKiI S.A. – wykonawca robót informuje, iż ze względu na planowane rozpoczęcie robót rozbiórkowych na wschodniej stronie ul. Kościuszki – frezowanie warstw asfaltowych, ruch na przebudowanej ul. Kościuszki w Wągrowcu zostanie przeniesiony na zachodnią część jezdni z dniem 30.08.2018 r. (czwartek).

   

 • 20. Dożynki Wielopolskie na poznańskiej Malcie

  20. Dożynki Wielopolskie na poznańskiej Malcie

  2018.08.27

  W  niedzielę 26 sierpnia na poznańskiej Malcie odbyły się 20. Dożynki Wielopolskie. Tradycyjnie w ostatnią niedzielę sierpnia, rolnicy z naszego województwa podziękowali za plony. Do wspólnego dzielenia się chlebem z tegorocznych zbiorów zaprosili Marek Woźniak - Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Jacek Jaśkowiak, Prezydent Poznania oraz Arcybiskup Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański. W dożynkach wojewódzkich uczestniczyła delegacja Powiatu Wągrowieckiego.

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88