Aktualności

Stronicowanie

 • ŚWIATŁO, KTÓRE ŁĄCZY…

  ŚWIATŁO, KTÓRE ŁĄCZY…

  2018.12.19

  W środę 19 grudnia, Starostwo Powiatowe w Wągrowcu odwiedzili harcerze z Komendantem Hufca Krzysztofem Wojtaszkiem. Harcerze przynieśli ze sobą symboliczne Betlejemskie Światło Pokoju. W tym roku betlejemski płomień okrąża świat pod hasłem "ŚWIATŁO, KTÓRE ŁĄCZY…" Harcerze, wraz z życzeniami wszelkiej pomyślności dla powiatu i jego mieszkańców, przekazali światło betlejemskie na ręce Wicestarosty Michała Piechockiego.

 • Powiat Wągrowiecki na czwartym miejscu  XX edycji Współzawodnictwa Sportowo – Turystycznego LZS

  Powiat Wągrowiecki na czwartym miejscu  XX edycji Współzawodnictwa Sportowo – Turystycznego LZS

  2018.12.19

  10 grudnia  odbyło się podsumowanie XX edycji Współzawodnictwa Sportowo – Turystycznego LZS o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego – 2018, które zorganizowano w auli Zespołu Szkół w Szamotułach. W klasyfikacji powiatów Powiat Wągrowiecki uplasował się na czwartym miejscu.

   

 • WESOŁYCH ŚWIĄT!

  WESOŁYCH ŚWIĄT!

  2018.12.19

  Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, czas odpoczynku, wyciszenia, refleksji, czas spędzony w gronie najbliższych osób. Niech zatem magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie wszystkim Mieszkańcom Powiatu Wągrowieckiego radość i szczęście. Niech każda chwila świąt skrzy się wzajemnym zrozumieniem, szacunkiem i troską, a Nowy 2019 Rok niech obdaruje Państwa spokojem, pogodą ducha oraz wszelką pomyślnością.

 • Było magicznie i świątecznie - kolędnicy w starostwie

  Było magicznie i świątecznie - kolędnicy w starostwie

  2018.12.19

  We wtorek 18 grudnia, tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia, do Starostwa Powiatowego w Wągrowcu zawitali kolędnicy ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu wraz z nauczycielką Lidią Hermann. Uczniowie z różnych klas - łącznie 70 osób, przygotowali przepiękny koncert, a także przekazali życzenia władzom powiatu, pracownikom starostwa i ich rodzinom. 

 • Komunikat Starostwa Powiatowego w Wągrowcu

  Komunikat Starostwa Powiatowego w Wągrowcu

  2018.12.18

  Szanowni Państwo, informujemy, że ze względów organizacyjnych w poniedziałek 24 grudnia br. (WIGILIA) Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Wągrowcu będzie przyjmował interesantów w godzinach 8.00 – 11.00.

Stronicowanie

[obiekt mapy]

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. 67 2680500
fax. 67 2627888