Aktualności

Stronicowanie

 • Spotkanie konsultacyjne nt. połączenia kolejowego Wągrowiec – Rogoźno – Czarnków

  Spotkanie konsultacyjne nt. połączenia kolejowego Wągrowiec – Rogoźno – Czarnków

  2021.08.17

  Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu konsultacyjnym dotyczącym przywrócenia połączeń kolejowych na trasie Wągrowiec – Rogoźno – Czarnków.

  Spotkanie dotyczy projektu „Wstępne Studium Planistyczno-Prognostyczne w ramach II etapu naboru do Programu Uzupełnienia Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej – Kolej + do 2028 roku dla projektu liniowego pn. Rewitalizacja kolejowego ciągu komunikacyjnego na odcinku Czarnków – Rogoźno – Wągrowiec”, realizowanego na zlecenie Województwa Wielkopolskiego przez konsorcjum firm Infra – Centrum Doradztwa Sp. z o.o. i Instytut Kolejnictwa.

 • Środki ochrony osobistej dla podmiotów medycznych

  Środki ochrony osobistej dla podmiotów medycznych

  2021.08.16

  W powiecie wągrowieckim trwa akcja przekazywania środków ochrony osobistej przeznaczonych dla podmiotów podstawowej opieki medycznej (POZ). Środki te pochodzą z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych oraz z Ministerstwa Zdrowia. Zostały one przekazane na rzecz powiatu wągrowieckiego na ręce starosty Tomasza Kranca.

 • Dożynki Powiatowo - Gminne w Niemczynie 28 sierpnia!

  Dożynki Powiatowo - Gminne w Niemczynie 28 sierpnia!

  2021.08.12

  W sobotę 28 sierpnia w Niemczynie, gm. Damasławek odbędą się tegoroczne Dożynki Powiatowo - Gminne. Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, Wójt Gminy Damasławek Cyprian Wieczorek oraz Proboszcz Parafii pw. Najświętszej Maryi Panny w Niemczynie ks. Bogdan Łybek serdecznie zapraszają!

   

 • Zwiedzili Muzeum Rolnictwa w Szreniawie

  Zwiedzili Muzeum Rolnictwa w Szreniawie

  2021.08.11

  We wtorek 10 sierpnia blisko 40 osób, w tym dzieci i młodzieży z terenu powiatu wągrowieckiego wzięło udział w wyjeździe do Szreniawy.

   

 • KGW Kobylec w Wojewódzkim Finale konkursu "Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki regionów"

  KGW Kobylec w Wojewódzkim Finale konkursu "Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki regionów"

  2021.08.09

  W minioną sobotę 7 sierpnia Koło Gospodyń Wiejskich w Kobylcu również reprezentowało Powiat Wągrowiecki i brało udział w Wojewódzkim Finale XX edycji konkursu "Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki regionów", które odbyło się w gminie Dobra, w powiecie tureckim.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88