Aktualności

Stronicowanie

 • Powiatowy Rzecznik Konsumenta ostrzega - Seniorze, nie daj się nabrać na pokazach!

  Powiatowy Rzecznik Konsumenta ostrzega - Seniorze, nie daj się nabrać na pokazach!

  2019.02.28

  Starsi konsumenci są często narażeni na nieuczciwe praktyki podczas sprzedaży na prezentacjach. Handlowcy wykorzystują ich problemy ze zdrowiem. Zapraszają na spotkania, których rzekomym celem są bezpłatne badania, a w rzeczywistości odbywa się tam sprzedaż produktów. Kolejne działania UOKiK dotyczą czterech firm sprzedających na pokazach.

   

 • VIII Dzień Rolnika pod patronatem Starosty Wągrowieckiego

  VIII Dzień Rolnika pod patronatem Starosty Wągrowieckiego

  2019.02.28

  We wtorek 19 marca w hali sportowej Zespołu Szkół w Gołańczy odbędzie się VIII Dzień Rolnika pod patronatem Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca, początek o godzinie 10.00.

   

 • XII Powiatowy Turniej Recytatorski „Między Wierszami

  XII Powiatowy Turniej Recytatorski „Między Wierszami"

  2019.02.26

  W sobotę 23 lutego odbył się XII Powiatowy Turniej Recytatorski „Między Wierszami", zorganizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej pod czujnym okiem dyrektora OPP Karola Krusia. Komisja w składzie: Małgorzata Osuch-przewodnicząca, Henryka Kaczmarek-Piwońska i Dorota Kurzyńska-Kreskowiak, wysłuchała 42. uczestników.

   

 • Transmisja obrad sesji rady powiatu na Facebooku

  Transmisja obrad sesji rady powiatu na Facebooku

  2019.02.22

  Dziś, tj. 22 lutego, o godzinie 16.00 w Państwowej Szkole Muzycznej i stopnia im. Bronisława Zielińskiego w Wągrowcu rozpocznie się uroczysta sesja Rady Powiatu Wągrowieckiego "Droga do wolności" - epilog obchodów setnych rocznic odzyskania przez Polskę niepodległości i zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego 1918/1919 w powiecie wągrowieckim. Transmisja obrad sesji będzie prowadzona poprzez stronę Starostwa Powiatowego w Wągrowcu na Facebooku.

 • Powiat przekazał sprzęt ratowniczy dla strażaków

  Powiat przekazał sprzęt ratowniczy dla strażaków

  2019.02.21

  W środę 20 lutego w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc i Wicestarosta Micha Piechocki przekazali zestaw ratowniczy PSP R-1 z szynami Kramer i deską ortopedyczną oraz defibrylator AED. Powiat przekazał na rzecz PSP w Wągrowcu sprzęt zakupiony w ramach budżetu obywatelskiego 2018. W przekazaniu uczestniczył Komendant Powiatowy PSP w Wągrowcu bryg. Zbigniew Dziwulski i druh Dariusz Jahnz z OSP Sienno.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy]

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. 67 2680500
fax. 67 2627888