Aktualności

Stronicowanie

 • Delegacje uczciły 100. rocznicę wybuchu i pamięć ofiar Powstania Wielkopolskiego

  Delegacje uczciły 100. rocznicę wybuchu i pamięć ofiar Powstania Wielkopolskiego

  2018.12.27

  W czwartek 27 grudnia delegacje samorządowe uczciły 100. rocznicę wybuchu i pamięć ofiar Powstania Wielkopolskiego. Delegacje Powiatu Wągrowieckiego i Miasta Wągrowca złożyły wiązanki kwiatów i zapaliły znicze przed pomnikiem Poległych Bohaterów Powstania Wielkopolskiego na cmentarzu nowofarnym. Powiat reprezentował Wicestarosta Michał Piechocki i Sekretarz Powiatu Radosław Kubisz.

 • 100. rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego - Powiat Wągrowiecki pamięta

  100. rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego - Powiat Wągrowiecki pamięta

  2018.12.27

  Ostatnie miesiące obfitowały przede wszystkim w inicjatywy związane z obchodami 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Dziś z dumą możemy zaprezentować wszystko to, co zadziałało się począwszy od 22 lutego 2017 roku. Tego dnia bowiem, z inicjatywy Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca, uroczyście podpisano dokument powołujący Powiatowy Honorowy Komitet Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości i Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego 1918/1919.

 • Wigilia w Domu Pomocy Społecznej w Srebrnej Górze

  Wigilia w Domu Pomocy Społecznej w Srebrnej Górze

  2018.12.24

  W piątek 21 grudnia w Domu  Pomocy Społecznej w Srebrnej Górze odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczył m. in. Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc oraz Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Krystyna Urbańska. 

 • MKP z życzeniami świątecznymi w starostwie

  MKP z życzeniami świątecznymi w starostwie

  2018.12.20

  W środę 19 grudnia do Starostwa Powiatowego w Wągrowcu zawitali młodzi pływacy z Miejskiego Klubu Pływackiego MKP Wągrowiec. Zawodniczki i zawodnicy, wraz z trenerem Jackiem Świostkiem, podziękowali włodarzom powiatu: Staroście Wągrowieckiemu Tomaszowi Krancowi oraz Wicestaroście Michałowi Piechockiemu za wspieranie klubu i złożyli świąteczne życzenia.

 • Świąteczno – budżetowa Sesja Rady Powiatu Wągrowieckiego

  Świąteczno – budżetowa Sesja Rady Powiatu Wągrowieckiego

  2018.12.19

  W środowe popołudnie, 19 grudnia, rozpoczęła się ostatnia w tym roku Sesja Rady Powiatu Wągrowieckiego. Na pół godziny przed sesją radni spotkali się z burmistrzami i wójtami, przedstawicielami gmin naszego powiatu, kierownikami i dyrektorami jednostek oraz służb, inspekcji i straży powiatowych oraz z kierownikami wydziałów starostwa powiatowego, by przełamać się opłatkiem. Życzenia do wszystkich uczestników spotkania skierowali Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, Przewodnicząca Rady Powiatu Wągrowieckiego Małgorzata Osuch oraz Dziekan Dekanatu Wągrowieckiego ks. Tomasz Kruszelnicki.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy]

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. 67 2680500
fax. 67 2627888