Aktualności

Stronicowanie

 • XII Festiwal Artystyczny im. Ireny Wojewódzkiej - Kucz "Radosna Nutka"

  XII Festiwal Artystyczny im. Ireny Wojewódzkiej - Kucz "Radosna Nutka"

  2019.10.04

  W czwartek 3 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Damasławku odbył się XII Festiwal Artystyczny im. Ireny Wojewódzkiej - Kucz "Radosna Nutka", zorganizowany przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Wapnie. Występy uczestników podziwiał m. in. Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc.

   

 • Doktor Nieżychowski otrzymał kolejne wyróżnienie

  Doktor Nieżychowski otrzymał kolejne wyróżnienie

  2019.10.04

  Miarą człowieczeństwa jest wielkość troski o drugiego człowieka. W przypadku doktora Zygmunta Nieżychowskiego - kierownika Hospicjum Miłosiernego Samarytanina w Wągrowcu owa troska jest ogromna. Wczoraj w Pile odbyła się konferencja "Z aktywnością po zdrowie - Nie daj się osteoporozie", podczas której podsumowano Konkurs Senior Północnej Wielkopolski. Decyzją Kapituły Konkursu tytuł ten otrzymała Maria Jaszczyk ze Złotowa. Doktor Zygmunt Nieżychowski został uhonorowany wyróżnieniem.

   

 • Zapraszamy na II wycieczkę autokarowo - pieszą po powiecie wągrowieckim

  Zapraszamy na II wycieczkę autokarowo - pieszą po powiecie wągrowieckim

  2019.10.04

  Wągrowiecki oddział PTTK oraz Powiat Wągrowiecki zapraszają na II wycieczkę autokarowo - pieszą po powiecie wągrowieckim. Wycieczka odbędzie się w sobotę 12 października, start o godz. 7.00 z parkingu przy Zespole Szkół nr 2 w Wągrowcu. Zapisy do czwartku 10 października.

 • Uczniowie SOSW na praktykach

  Uczniowie SOSW na praktykach

  2019.10.03

  Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Wągrowcu rozpoczęli odbywanie praktyk wspomagających. Pierwszego dnia młodzież zapoznała się z funkcjonowaniem Starostwa powiatowego w Wągrowcu, po którym oprowadził ich Sekretarz Powiatu Radosław Kubisz.

   

 • "Dziecko z mutyzmem wybiórczym w rzeczywistości szkolnej” - konferencja

  "Dziecko z mutyzmem wybiórczym w rzeczywistości szkolnej” - konferencja

  2019.10.03

  W środę 2 października w Hotelu Pietrak odbyła się konferencja pt.  ” Dziecko z mutyzmem wybiórczym w rzeczywistości szkolnej”, której inicjatorami i organizatorami byli Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc oraz Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Wągrowcu Katarzyna Dereżyńska.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy]

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. 67 2680500
fax. 67 2627888