Aktualności

Stronicowanie

 • Świąteczno – budżetowa Sesja Rady Powiatu Wągrowieckiego

  Świąteczno – budżetowa Sesja Rady Powiatu Wągrowieckiego

  2018.12.19

  W środowe popołudnie, 19 grudnia, rozpoczęła się ostatnia w tym roku Sesja Rady Powiatu Wągrowieckiego. Na pół godziny przed sesją radni spotkali się z burmistrzami i wójtami, przedstawicielami gmin naszego powiatu, kierownikami i dyrektorami jednostek oraz służb, inspekcji i straży powiatowych oraz z kierownikami wydziałów starostwa powiatowego, by przełamać się opłatkiem. Życzenia do wszystkich uczestników spotkania skierowali Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, Przewodnicząca Rady Powiatu Wągrowieckiego Małgorzata Osuch oraz Dziekan Dekanatu Wągrowieckiego ks. Tomasz Kruszelnicki.

   

 • ŚWIATŁO, KTÓRE ŁĄCZY…

  ŚWIATŁO, KTÓRE ŁĄCZY…

  2018.12.19

  W środę 19 grudnia, Starostwo Powiatowe w Wągrowcu odwiedzili harcerze z Komendantem Hufca Krzysztofem Wojtaszkiem. Harcerze przynieśli ze sobą symboliczne Betlejemskie Światło Pokoju. W tym roku betlejemski płomień okrąża świat pod hasłem "ŚWIATŁO, KTÓRE ŁĄCZY…" Harcerze, wraz z życzeniami wszelkiej pomyślności dla powiatu i jego mieszkańców, przekazali światło betlejemskie na ręce Wicestarosty Michała Piechockiego.

 • Powiat Wągrowiecki na czwartym miejscu  XX edycji Współzawodnictwa Sportowo – Turystycznego LZS

  Powiat Wągrowiecki na czwartym miejscu  XX edycji Współzawodnictwa Sportowo – Turystycznego LZS

  2018.12.19

  10 grudnia  odbyło się podsumowanie XX edycji Współzawodnictwa Sportowo – Turystycznego LZS o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego – 2018, które zorganizowano w auli Zespołu Szkół w Szamotułach. W klasyfikacji powiatów Powiat Wągrowiecki uplasował się na czwartym miejscu.

   

 • WESOŁYCH ŚWIĄT!

  WESOŁYCH ŚWIĄT!

  2018.12.19

  Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, czas odpoczynku, wyciszenia, refleksji, czas spędzony w gronie najbliższych osób. Niech zatem magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie wszystkim Mieszkańcom Powiatu Wągrowieckiego radość i szczęście. Niech każda chwila świąt skrzy się wzajemnym zrozumieniem, szacunkiem i troską, a Nowy 2019 Rok niech obdaruje Państwa spokojem, pogodą ducha oraz wszelką pomyślnością.

 • Było magicznie i świątecznie - kolędnicy w starostwie

  Było magicznie i świątecznie - kolędnicy w starostwie

  2018.12.19

  We wtorek 18 grudnia, tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia, do Starostwa Powiatowego w Wągrowcu zawitali kolędnicy ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu wraz z nauczycielką Lidią Hermann. Uczniowie z różnych klas - łącznie 70 osób, przygotowali przepiękny koncert, a także przekazali życzenia władzom powiatu, pracownikom starostwa i ich rodzinom. 

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88