Aktualności

Stronicowanie

 • Zostań jednym z nas - spotkanie informacyjne w KPP w Wągrowcu

  Zostań jednym z nas - spotkanie informacyjne w KPP w Wągrowcu

  2018.08.23

  W związku z trwającymi naborami i stałym poszukiwaniem kandydatów na policjantów, w Komendzie Powiatowej Policji w Wągrowcu odbędzie się spotkanie dla osób, które mogą być zainteresowane służbą w naszej formacji. Spotkanie odbędzie się w czwartek 30 sierpnia o godzinie 12.00 w budynku KPP w Wągrowcu. Policjanci odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące procesu rekrutacji, a także pokrótce scharakteryzują zainteresowanym, jakie są realia służby w wągrowieckiej policji.
   

 • ASF - nie wyrzucaj żywności do środowiska

  ASF - nie wyrzucaj żywności do środowiska

  2018.08.21

  Zagrożenie Afrykańskim Pomorem Świń nie wyrzucaj żywności do środowiska - ulotka.

 • Dożynki gminne w Damasławku

  Dożynki gminne w Damasławku

  2018.08.21

  W niedzielę 9 sierpnia w sali widowiskowej GOK w Damasławku odbyła się uroczystość dożynkowa Gminy Damasławek. Zainaugurowała ją msza święta dziękczynna odprawiona w miejscowym kościele pw. św. Stanisława BM. W damasławskim święcie plonów uczestniczył Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc.

 • Dożynki Archidiecezjalne i Powiatowo – Gminne pod Patronatem Narodowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości

  Dożynki Archidiecezjalne i Powiatowo – Gminne pod Patronatem Narodowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości

  2018.08.21

  Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc serdecznie zaprasza mieszkańców oraz sympatyków Powiatu Wągrowieckiego do udziału w Dożynkach Archidiecezjalnych i Powiatowo – Gminnych pod Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości, które odbędą się w niedzielę 26 sierpnia na stadionie sportowym w Wapnie. Tegoroczne święto plonów rozpocznie uroczysta Msza Święta Dziękczynna pod przewodnictwem Jego Ekscelencji bp. Krzysztofa Wętkowskiego.

   

 • SŁUCHOBUS odwiedzi Wągrowiec - bezpłatne testy słuchu

  SŁUCHOBUS odwiedzi Wągrowiec - bezpłatne testy słuchu

  2018.08.20

  W tym roku po raz kolejny SŁUCHOBUS odwiedzi Wągrowiec. Akcja bezpłatnych testów słuchu odbędzie się we wtorek 21.08.2018 w godzinach 10.00-16.00 na rynku. Akcja jest ogólnopolska, obecnie to 7 edycja. W każdym roku słuchobus odwiedza wiele miejscowości, trasa na: www.sluchobus.pl <http://www.sluchobus.pl> .
   

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88