Aktualności

Stronicowanie

 • Obchody 100. rocznicy Powstania Wielkopolskiego w Mieścisku

  Obchody 100. rocznicy Powstania Wielkopolskiego w Mieścisku

  2019.01.04

  W piątek 4 stycznia Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc uczestniczył w obchodach 100. rocznicy Powstania Wielkopolskiego w Mieścisku, na zaproszenie Wójta Gminy Przemysława Renna oraz dyrektor szkoły podstawowej Jadwigi Soczki. Podczas uroczystości delegacje złożyły wiązanki pod obeliskiem przy gimnazjum, po czym w szkole odbył się uroczysty apel. Obchody były również okazją do otwarcia Sali Pamięci im. Powstańców Wielkopolskich.

 • Spotkanie noworoczne w starostwie

  Spotkanie noworoczne w starostwie

  2019.01.03

  W czwartek 3 stycznia w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wągrowcu odbyło się uroczyste spotkanie noworoczne. Na zaproszenie Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca przybyło liczne grono gości. Spotkanie było doskonałą okazją do podsumowania mijającego roku i podziękowania dyrektorom i kierownikom za całoroczną realizację zadań powiatu, a wszystkim pozostałym osobom za współpracę, co Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc uczynił w swoim przemówieniu.

   

 • Halowy turniej Noworoczny piłki nożnej w kategorii Żak i Orlik pod patronatem Starosty Wągrowieckiego

  Halowy turniej Noworoczny piłki nożnej w kategorii Żak i Orlik pod patronatem Starosty Wągrowieckiego

  2019.01.02

  W ostatni weekend 2018 roku w hali widowiskowo – sportowej w Skokach rozegrano turnieje piłki nożnej halowej w kategorii żak i orlik. Turniej objął patronatem Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc. W imieniu patrona turnieju Starosty Tomasza Kranca, medale, puchary i piłki uczestnikom zmagań wręczył Wicestarosta Michał Piechocki. Zakup nagród został zrealizowany ze środków budżetu obywatelskiego na rok 2018 w ramach zadania pn. „Organizacja powiatowych turniejów piłki nożnej rocznika 2006 i młodszych”.

 • Delegacje uczciły 100. rocznicę wybuchu i pamięć ofiar Powstania Wielkopolskiego

  Delegacje uczciły 100. rocznicę wybuchu i pamięć ofiar Powstania Wielkopolskiego

  2018.12.27

  W czwartek 27 grudnia delegacje samorządowe uczciły 100. rocznicę wybuchu i pamięć ofiar Powstania Wielkopolskiego. Delegacje Powiatu Wągrowieckiego i Miasta Wągrowca złożyły wiązanki kwiatów i zapaliły znicze przed pomnikiem Poległych Bohaterów Powstania Wielkopolskiego na cmentarzu nowofarnym. Powiat reprezentował Wicestarosta Michał Piechocki i Sekretarz Powiatu Radosław Kubisz.

 • 100. rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego - Powiat Wągrowiecki pamięta

  100. rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego - Powiat Wągrowiecki pamięta

  2018.12.27

  Ostatnie miesiące obfitowały przede wszystkim w inicjatywy związane z obchodami 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Dziś z dumą możemy zaprezentować wszystko to, co zadziałało się począwszy od 22 lutego 2017 roku. Tego dnia bowiem, z inicjatywy Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca, uroczyście podpisano dokument powołujący Powiatowy Honorowy Komitet Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości i Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego 1918/1919.

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88