Aktualności

Stronicowanie

 • 100 LAT HARCERSTWA ZIEMI WĄGROWIECKIEJ - wystawa w wągrowieckim starostwie

  100 LAT HARCERSTWA ZIEMI WĄGROWIECKIEJ - wystawa w wągrowieckim starostwie

  2019.11.07

  W przededniu Narodowego Święta Niepodległości, w czwartek 7 listopada w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu uroczyście otwarto wystawę poświęconą stuleciu HARCERSTWA ZIEMI WĄGROWIECKIEJ. Otwarcia wystawy dokonał Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc i Wicestarosta Michał Piechocki, przyjaciel naszego powiatu, były starosta czarnkowsko - trzcianecki, Naczelnik WORD w Pile Tadeusz Teterus, a także byli Komendanci Hufca: dh hm. Krzysztof Wojtaszek i dh hm. Janusz Sieroń, w asyście licznie zgromadzonych harcerzy i instruktorów.

   

 • Otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego

  Otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego

  2019.11.07

  Zarząd Powiatu Wągrowieckiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego pod nazwą ,,Prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej wraz z nieodpłatną mediacją oraz edukacją prawną na obszarze  Powiatu Wągrowieckiego w 2020 roku” oraz ,,Prowadzenie punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego wraz z nieodpłatną mediacją oraz edukacją prawną na obszarze  Powiatu Wągrowieckiego w 2020 roku”.

 • Powołano Honorowy Komitet Fundacji Sztandaru dla Komendy PSP w Wągrowcu

  Powołano Honorowy Komitet Fundacji Sztandaru dla Komendy PSP w Wągrowcu

  2019.11.07

  W środę 6 listopada w Komendzie Powiatowej PSP w Wągrowcu, odbyło się spotkanie, podczas którego podjęto uchwałę o powołaniu Honorowego Komitetu Fundacji Sztandaru dla Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Wągrowcu.

   

 • Lekcja inna niż zwykle

  Lekcja inna niż zwykle - uczniowie I LO w starostwie

  2019.11.06

  W środę 6 listopada uczniowie z klasy 1d o profilu humanistyczno - ogólnym z I Liceum Ogólnokształcącego w Wągrowcu, wraz z opiekunem - nauczycielem wiedzy o społeczeństwie Joanną Szymkowiak, odwiedzili Starostwo Powiatowe w Wągrowcu.

   

 • Uroczystość odsłonięcia pomnika w Gołańczy

  Uroczystość odsłonięcia pomnika w Gołańczy

  2019.11.06

  We wtorek 5 listopada w Gołańczy odbyła się uroczystość odsłonięcia pomnika "W HOŁDZIE UCZESTNIKOM WALK O WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI W 100. ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI ORAZ ZWYCIĘSKIEGO POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO 1918/1919."

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88