Aktualności

Stronicowanie

 • Trwa 42. Międzynarodowy Listopad Poetycki na Ziemi Wągrowieckiej

  42. Międzynarodowy Listopad Poetycki na Ziemi Wągrowieckiej

  2019.11.08

  W dniach 6 - 9 listopada w Poznaniu i w Wielkopolsce odbywał się 42. MIĘDZYNARODOWY LISTOPAD POETYCKI, zorganizowany przez Poznański Oddział Związku Literatów Polskich. W piątek 8 listopada gościliśmy poetów w Powiecie Wągrowieckim w ramach 42. Międzynarodowego Listopada Poetyckiego na Ziemi Wągrowieckiej. Inicjatorką poetyckiej uczty była Przewodnicząca Rady Powiatu Wągrowieckiego, poetka Małgorzata Osuch.

 • KOMUNIKAT DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

  KOMUNIKAT DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

  2019.11.07

  Nabór do udziału w pracach Komisji Konkursowej opiniującej oferty w otwartym konkursie ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. ,,Prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej wraz z nieodpłatną mediacją oraz edukacją prawną na obszarze  Powiatu Wągrowieckiego w 2020 roku” oraz ,,Prowadzenie punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego wraz z nieodpłatną mediacją oraz edukacją prawną na obszarze  Powiatu Wągrowieckiego w 2020 roku” ogłoszony przez Zarząd Powiatu Wągrowieckiego.

   

 • 100 LAT HARCERSTWA ZIEMI WĄGROWIECKIEJ - wystawa w wągrowieckim starostwie

  100 LAT HARCERSTWA ZIEMI WĄGROWIECKIEJ - wystawa w wągrowieckim starostwie

  2019.11.07

  W przededniu Narodowego Święta Niepodległości, w czwartek 7 listopada w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu uroczyście otwarto wystawę poświęconą stuleciu HARCERSTWA ZIEMI WĄGROWIECKIEJ. Otwarcia wystawy dokonał Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc i Wicestarosta Michał Piechocki, przyjaciel naszego powiatu, były starosta czarnkowsko - trzcianecki, Naczelnik WORD w Pile Tadeusz Teterus, a także byli Komendanci Hufca: dh hm. Krzysztof Wojtaszek i dh hm. Janusz Sieroń, w asyście licznie zgromadzonych harcerzy i instruktorów.

   

 • Otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego

  Otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego

  2019.11.07

  Zarząd Powiatu Wągrowieckiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego pod nazwą ,,Prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej wraz z nieodpłatną mediacją oraz edukacją prawną na obszarze  Powiatu Wągrowieckiego w 2020 roku” oraz ,,Prowadzenie punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego wraz z nieodpłatną mediacją oraz edukacją prawną na obszarze  Powiatu Wągrowieckiego w 2020 roku”.

 • Powołano Honorowy Komitet Fundacji Sztandaru dla Komendy PSP w Wągrowcu

  Powołano Honorowy Komitet Fundacji Sztandaru dla Komendy PSP w Wągrowcu

  2019.11.07

  W środę 6 listopada w Komendzie Powiatowej PSP w Wągrowcu, odbyło się spotkanie, podczas którego podjęto uchwałę o powołaniu Honorowego Komitetu Fundacji Sztandaru dla Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Wągrowcu.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88