Aktualności

Stronicowanie

 • Spotkanie informacyjne z  udziałem przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy skierowane do pracodawców zatrudniających cudzoziemców  

  Spotkanie informacyjne z udziałem przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy skierowane do pracodawców zatrudniających cudzoziemców  

  2019.02.07

  W środę 6 lutego w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy odbyło się spotkanie informacyjne z udziałem przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy, skierowane do pracodawców zatrudniających cudzoziemców. Celem spotkania było rozwianie wątpliwości i odpowiedź na wiele nurtujących pracodawców pytań, którzy zatrudniają w Powiecie Wągrowieckim cudzoziemców z krajów nienależących do Unii Europejskiej ani do Europejskiego Obszaru Gospodarczego.    

   

 • Zaproszenie sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli

  Zaproszenie sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli

  2019.02.07

  Powiat Wągrowiecki oraz Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Wągrowcu zapraszają nauczycieli klas I - IV na zajęcia, które odbędą się 13.02.2019 r. w Hotelu Pietrak. Temat zajęć: System profilaktyki i pomocy psychologiczno - pedagogicznej dla uczniów ze specyficznymi zaburzeniami w uczeniu się.

   

 • Rolnicy z powiatu na Centralnych Targach w Nadarzynie

  Rolnicy z powiatu na Centralnych Targach w Nadarzynie

  2019.02.05

  Starostwo Powiatowe w Wągrowcu zorganizowało wyjazd na Centralne Targi Rolnicze Centralne Targi Rolnicze 2019 Agro Premiery & Show w Nadarzynie pod Warszawą. Wyjazd odbył się w piątek 1 lutego, wzięło w nim udział ponad 40 rolników z terenu Powiatu Wągrowieckiego.

   

 • Kolejne szczepienia przeciw HPV

  Kolejne szczepienia przeciw HPV

  2019.02.05

  W dniach 25.02.2019 r. oraz 26.02.2019 r. w szkołach podstawowych na terenie siedmiu gmin Powiatu Wągrowieckiego odbędą się spotkania informacyjno – edukacyjne skierowane do rodziców/opiekunów prawnych, dziewczynek z rocznika 2006 oraz nauczycieli szkół podstawowych, na których będzie można uzyskać dodatkowe informacje na temat szczepionki przeciw HPV oraz programu szczepień.

   

 • OSP Wapno zwycięzcą VII Wojewódzkiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej OSP

  OSP Wapno zwycięzcą VII Wojewódzkiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej OSP

  2019.02.05

  W niedzielę 3 lutego odbył się VII Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej OSP Województwa Wielkopolskiego o Puchar Prezesa ZOW ZOSP RP Województwa Wielkopolskiego. Turniej wygrała drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej z Wapna, reprezentująca Powiat Wągrowiecki. Zwycięska ekipa zdobyła prawo do udziału w X Ogólnopolskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej OSP o puchar Prezesa Zarządu Głównego ZOSP RP w Gąsawie i Żninie, w którym rywalizuje 16 drużyn z 14 powiatów Wielkopolski.

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88