Aktualności

Stronicowanie

 • 60 – lecie Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża

  60 – lecie Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża

  2018.12.11

  W niedzielę 9 grudnia w auli I LO odbyły się obchody 60 – lecia Honorowego Krwiodawstwa PCK. Gości powitał Jan Maćkowiak - prezes PCK w Wągrowcu. Uroczystości jubileuszowe były okazją do wręczenia wielu odznaczeń i wyróżnień dla najbardziej zaangażowanych krwiodawców. Zarząd Powiatu Wągrowieckiego „Nagrodą Herbu Powiatu Wągrowieckiego” wyróżnił: Tadeusza Nowakowskiego z Gołańczy i Krzysztofa Piechowiaka z Chawłodna za oddanie powyżej 30 litrów krwi. Nagrody wręczył Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc.

   

 • Zaproszenie na pierwszą dawkę szczepienia przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV)

  Zaproszenie na pierwszą dawkę szczepienia przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV)

  2018.12.07

  Przychodnia „EDICTUM” Sp. z o.o. zaprasza na pierwszą dawkę szczepienia przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV), odpowiedzialnemu za powstawanie raka szyjki macicy i innych nowotworów w obrębie narządów moczowo – płciowych oraz głowy i szyi dziewczynki z rocznika 2005, które z przyczyn zdrowotnych lub losowych nie mogły przyjąć szczepienia w dniach 19.11.2018 oraz 20.11.2018.

   

 • Powiatowy kalendarz poświęcony Powstaniu Wielkopolskiemu wyróżniony

  Powiatowy kalendarz poświęcony Powstaniu Wielkopolskiemu wyróżniony

  2018.12.07

  W czwartek 6 grudnia w Poznaniu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu i otwarcie wystawy na kalendarze o tematyce Powstania Wielkopolskiego, wydane w stulecie jego wybuchu. III miejsce przyznano kalendarzowi wydanemu przez powiat wągrowiecki. Kalendarz ten opracowano według pomysłu Andrzeja Wieczorka - Członka Zarządu powiatu i Przewodniczącego Rady Programowej przy POWIATOWYM HONOROWYM KOMITECIE OBCHODÓW SETNEJ ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI I ZWYCIĘSKIEGO POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO 1918/1919.

 • Już jest - najpiękniejsza na świecie - choinka ubrana przez przedszkolaki :)

  Już jest - najpiękniejsza na świecie - choinka ubrana przez przedszkolaki :)

  2018.12.07

  Najpiękniejsza, ponieważ przystrojona własnoręcznie przygotowanymi ozdobami. A te wspaniałe ozdoby zrobiły dzieci z Przedszkola nr 7 Pod Grzybkiem w Wągrowcu. Dwie grupy sześciolatków: Mali Odkrywcy i Mali Podróżnicy wraz z opiekunkami Anetą Grochowską i Renatą Jędryczką zawitały w piątek 7 grudnia do Starostwa Powiatowego w Wągrowcu i przyozdobiły świąteczne drzewko.

 • Wyniki otwartego konkursu ofert dot. pomocy prawnej

  Wyniki otwartego konkursu ofert dot. pomocy prawnej

  2018.12.07

  Ogłoszenie w sprawie wyboru oferty i ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego – prowadzenia 1 punktu nieodpłatnej pomocy prawnej i 1 punktu świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na obszarze powiatu wągrowieckiego w 2019 roku.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88