Aktualności

Stronicowanie

 • 15 października - dziś Międzynarodowy Dzień Kobiet Wiejskich

  15 października - dziś Międzynarodowy Dzień Kobiet Wiejskich

  2021.10.15
  Kobiety pełnią kluczową rolę w rozwoju obszarów wiejskich, zapewnianiu bezpieczeństwa żywnościowego i walce z ubóstwem. Przypominać ma o tym święto obchodzone 15 października. Międzynarodowy Dzień Kobiet Wiejskich Zgromadzenie Ogólne ONZ ogłosiło w rezolucji z grudnia 2007 r.
   
   
 • Wawrzyn Pracy Organicznej dla Dagmary Kosińskiej!

  Wawrzyn Pracy Organicznej dla Dagmary Kosińskiej!

  2021.10.15

  W czwartek 14 października w Bazarze Poznańskim odbyła się gala finałowa X Jubileuszowych Dni Pracy Organicznej połączona z obchodami 30 - lecia Unii Wielkopolan. Jedną z wyróżnionych podczas gali osób była prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Bona Fides”, założycielka Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego OREW w Wągrowcu Dagmara Kosińska.

   

 • Dzień Edukacji Narodowej w powiatowych szkołach

  Dzień Edukacji Narodowej w powiatowych szkołach

  2021.10.14

  W czwartek 14 października w szkołach prowadzonych przez Powiat Wągrowiecki uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc odwiedził Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Wągrowcu. 

 • Szczepienia na grypę

  Szczepienia na grypę

  2021.10.14

  Seniorzy, medycy, nauczyciele, studenci i osoby przebywające w placówkach opiekuńczych lub w nich zatrudnione mają prawo do darmowego szczepienia na grypę. Na swoim Internetowym Koncie Pacjenta znajdą wpis o przebytym szczepieniu.

   

 • 14 października - dziś Dzień Edukacji Narodowej

  14 października - dziś Dzień Edukacji Narodowej

  2021.10.14

  Dzień Edukacji Narodowej - to polskie święto oświaty, które upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Obchodzony jest w Polsce od roku 1957, a znany przede wszystkim pod popularną nazwą – Dzień Nauczyciela. To święto wszystkich nauczycieli, pracowników oświaty, psychologów i pedagogów szkolnych oraz bibliotekarzy.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88