Aktualności

Stronicowanie

 • Finał VIII edycji konkursu "Moja Wieś Aktywna"

  Finał VIII edycji konkursu "Moja Wieś Aktywna"

  2020.02.18

  W niedzielę 16 lutego w  auli sportowej Zespołu Szkół im. Karola Libelta w Gołańczy odbył się finał VIII edycji konkursu "Moja Wieś Aktywna". W tegorocznej edycji do uczestnictwa przystąpiło 10 wsi z gminy Gołańcz.

   

 • Forum Rolnicze w Brzeźnie Starym

  Forum Rolnicze w Brzeźnie Starym

  2020.02.17

  W sodę 12 lutego w powiecie Wągrowieckim zostało zorganizowane Forum Rolnicze. Tegoroczne spotkanie odbyło się w Brzeżnie Starym w „Agroturystyce u Janusza”. Organizatorem Forum była Wielkopolska Izba Rolnicza, wraz z Wójtem Gminy Wągrowiec Przemysławem Majchrzakiem, wspólnie z partnerami instytucjonalnymi i społecznymi oraz pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W spotkaniu wzięło udział ponad 100 rolników i zaproszonych gości.

   

 • Ryszard Rozmarynowski od 30 lat sołtysem Niemczyna

  Ryszard Rozmarynowski od 30 lat sołtysem Niemczyna

  2020.02.14

  Ryszard Rozmarynowski w tym roku obchodzi jubileusz 30-lecia pełnienia funkcji Sołtysa Sołectwa Niemczyn. Zmieniały się władze, politycy, rządy, ale we wsi niezmiennie od 30 lat jest ten sam sołtys. Gratulacje wraz z pamiątkowym grawertonem przekazał Panu Ryszardowi m. in. Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc.

   

 • Piłkarskie zmagania strażaków

  Piłkarskie zmagania strażaków

  2020.02.11

  W sobotę 8 lutego 2020 roku skocka hala sportowa stała się areną piłkarskich zmagań strażaków podczas VII Powiatowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej im. dh Andrzeja Kuraszkiewicza drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Wągrowieckiego. Okolicznościowe puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Wągrowcu wręczył Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc.

 • Puchar Starosty Wągrowieckiego dla Nielby Wągrowiec

  Puchar Starosty Wągrowieckiego dla Nielby Wągrowiec

  2020.02.10

  W sobotę 8 lutego, szczypiorniści Nielby Wągrowiec rozpoczęli drugą rundę ligowych rozgrywek. Ich rywalem był lider grupy A - Warmia Energa Olsztyn. Po zaciętej  grze, gospodarze wygrali po rzutach karnych. Nagrodą za zwycięstwo był Puchar Starosty Wągrowieckiego.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88