Aktualności

Stronicowanie

 • "Głosy dla Hospicjum" - koncert charytatywny

  "Głosy dla Hospicjum" - koncert charytatywny

  2018.10.09

  W niedzielę 14 października w Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu odbędzie się koncert charytatywny z cyklu "Glosy dla Hospicjum". Koncert jest organizowany z okazji Światowego Dnia Hospicjum i Opieki Paliatywnej. Koncert rozpocznie się o godzinie 16.00 (szczegółowy program na plakacie). Bezpłatne wejściówki do odbioru w MDK oraz w Hospicjum.

 • „Kwalifikacje na „PLUS” – wsparcie z Unii Europejskiej” - spotkanie w PIFE w Pile

  „Kwalifikacje na „PLUS” – wsparcie z Unii Europejskiej” - spotkanie w PIFE w Pile

  2018.10.09

  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile wraz z Fundacją Promocji Gmin Polskich zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Kwalifikacje na „PLUS” – wsparcie z Unii Europejskiej”, które odbędzie się 17.10.2018 roku w godz. 09:00 – 12:30. Celem spotkania jest przybliżenie możliwości wsparcia w zakresie źródeł finansowania szkoleń, kursów. 

 • Teatr ,,Kurtyna” z Krakowa kolejny raz w powiatowych szkołach

  Teatr ,,Kurtyna” z Krakowa kolejny raz w powiatowych szkołach

  2018.10.09

  W dniach 1 i 2 października 2018 roku dla uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Wągrowcu, a także uczniów Zespołu Szkół Nr 2 w Wągrowcu odbyły się spektakle zaprezentowane przez aktorów Teatru ,,Kurtyna” z Krakowa pt. ,,ŚLEPY TOR”. Aktorzy w ciekawy sposób ukazali tematykę uzależnień. Młodzież mogła zobaczyć, jak ważne jest dokonywanie wyborów w życiu i kształtowanie postaw społecznych.

   

 • Powiatowy Turniej Strzelecki im. Cystersów Łekneńsko – Wągrowieckich pod Patronatem Starosty Wągrowieckiego oraz Bractwa Strzeleckiego w Wągrowcu

  Powiatowy Turniej Strzelecki im. Cystersów Łekneńsko – Wągrowieckich pod Patronatem Starosty Wągrowieckiego oraz Bractwa Strzeleckiego w Wągrowcu

  2018.10.08

  W sobotę 6 października na strzelnicy w Kobylcu odbył się Powiatowy Turniej Strzelecki im. Cystersów Łekneńsko – Wągrowieckich pod Patronatem Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca oraz Bractwa Strzeleckiego w Wągrowcu. Rozegrano konkurs drużynowy, w którym zwyciężyło Kurkowe Bractwo Strzeleckie z Mieściska, przed Bractwem Strzeleckim Wągrowiec, Kurkowym Bractwem Strzeleckim z Gołańczy i Kurkowym Bractwem Strzeleckim ze Skoków. Puchary wręczył Wicestarosta Michał Piechocki. Najlepszym strzelcem zawodów został Andrzej Michalak z KBS Gołańcz.

 • Regionalny Turniej Warcabowy PCK

  Regionalny Turniej Warcabowy PCK

  2018.10.08

  W niedzielę 7 października w Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu odbył się Regionalny Turniej Warcabowy PCK, w którym udział wzięli honorowi dawcy krwi i sympatycy czerwonokrzyscy. Dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez Powiat Wągrowiecki, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu, Polski Czerwony Krzyż w Wągrowcu, wręczył Wicestarosta Michał Piechocki.

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88