Aktualności

Stronicowanie

 • Mikołajki na Oddziale Dziecięcym

  Mikołajki na Oddziale Dziecięcym

  2018.12.06

  W czwartek 6 grudnia Starosta wągrowiecki Tomasz Kranc oraz Barbara Linetty, kierownik Wydziału Spraw Obywatelskich i Zdrowia wybrali się do wągrowieckiego szpitala, aby obdarować upominkami przebywające tam dzieci. Na oddziale dziecięcym do starosty i pani kierownik dołączył dyrektor wągrowieckiego ZOZ Przemysław Bury i ordynator oddziału dr n. med. Aurelia Sielużycka oraz pielęgniarki.

 • Wykład z zakresu profilaktyki zdrowotnej pn. „Pierwsza wizyta u ginekologa”

  Wykład z zakresu profilaktyki zdrowotnej pn. „Pierwsza wizyta u ginekologa”

  2018.12.05

  W piątek 30 listopada 2018 r. dla uczniów Zespołu Szkół nr 2 im. ppłk. dr. Stanisława Kulińskiego w Wągrowcu przeprowadzony został wykład z zakresu profilaktyki zdrowotnej pn. „Pierwsza wizyta u ginekologa”. Prelegentem była dr Danuta Springer - Styszyńska – lekarz ginekolog – położnik.

   

 • Obchody Światowego Dnia AIDS w powiecie wągrowieckim

  Obchody Światowego Dnia AIDS w Powiecie Wągrowieckim

  2018.12.04

  W piątek 30 listopada w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Wągrowcu odbyła się konferencja podsumowująca działania dotyczące profilaktyki HIV/AIDS, których organizatorem była Państwowa Inspekcja Sanitarna Powiatu Wągrowieckiego. W konferencji udział wzięli: Przewodnicząca Rady Powiatu Małgorzata Osuch, Wicestarosta Michał Piechocki oraz Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu Paweł Gilewski.

   

 • KGW Morakowo na Narodowej Wystawie Rolniczej

  KGW Morakowo na Narodowej Wystawie Rolniczej

  2018.12.04

  Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w dniach 30 listopada – 2 grudnia 2018 r. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zorganizowało Narodową Wystawę Rolniczą. Przegląd współczesnych osiągnięć, a także pokaz tradycji i dziedzictwa polskiej wsi odbył się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich Morakowo zaprezentowały w sobotę 1 grudnia w Pawilonie nr 7 swoje specjały na wspólnym stoisku z kilkoma innymi KWG z Wielkopolski.

   

 • Informacja o terminie otwarcia kopert złożonych ofert na prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej

  Informacja o terminie otwarcia kopert złożonych ofert na prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej

  2018.12.03

  Komisja Konkursowa powołana w celu przeprowadzenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego – prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej i/lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej w 2019 r. informuje, że otwarcie ofert z udziałem oferentów nastąpi w dniu 05 grudnia 2018 r. (tj. w środę) o godz. 9.00 w pok. nr 103 (w gabinecie Sekretarza) Starostwa Powiatowego w Wągrowcu przy ul. Kościuszki 15.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88