Aktualności

Stronicowanie

 • Podpisano list intencyjny pomiędzy ZOZ w Wągrowcu a Fundacją ORCHidea z siedzibą w Poznaniu

  Podpisano list intencyjny pomiędzy ZOZ w Wągrowcu a Fundacją ORCHidea z siedzibą w Poznaniu

  2018.10.31

  We wtorek 30 października podpisano list intencyjny pomiędzy ZOZ w Wągrowcu a Fundacją ORCHidea z siedzibą w Poznaniu. List, w obecności Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca, podpisał dyrektor wągrowieckiego ZOZ Przemysław Bury oraz Prezes Zarządu Fundacji Piotr Orchowski.

   

 • Sukces wągrowieckiego zespołu "NANI KE OLA" w Wiedniu

  Sukces wągrowieckiego zespołu "NANI KE OLA" w Wiedniu

  2018.10.31

  Zespół tańca hula "NANI KE OLA", prowadzony przez Longinę Gołuńską przy Wągrowieckim Uniwersytecie Trzeciego Wieku, 27 października wziął udział w Międzynarodowym Festiwalu Tańca Hula w Wiedniu. W tym roku nasi reprezentanci zdobyli aż trzy puchary: grupa taneczna oraz solistka – Małgorzata Wyrt zajęli II miejsca w swoich kategoriach tanecznych, a solista Marian Messyasz zajął III miejsce w kategorii solistów.

   

 • FESTIWAL ARTYSTYCZNY "RADOSNA NUTKA" IM. IRENY WOJEWÓDZKIEJ - KUCZ

  FESTIWAL ARTYSTYCZNY "RADOSNA NUTKA" IM. IRENY WOJEWÓDZKIEJ - KUCZ

  2018.10.30

  W czwartek 25 października 2018r. odbył się już XI Festiwal Artystyczny RADOSNA NUTKA ,organizowany przez Stowarzyszenie REHABILITACJA Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II z Wapna. Tegoroczny Festiwal był dla organizatorów wyjątkowy ponieważ był hołdem dla śp. Ireny Wojewódzkiej - Kucz, wieloletniego Prezesa Wielkopolskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Chorych Niepełnosprawnych i Ich Rodzin REHABILITACJA im. K. Marcinkowskiego.

   

 • Bezpłatne szczepienia przeciw HPV dla dziewczynek z Powiatu Wągrowieckiego

  Bezpłatne szczepienia przeciw HPV dla dziewczynek z Powiatu Wągrowieckiego - ważne informacje

  2018.10.30

  Powiat Wągrowiecki dołączył do grona samorządów, które aktywnie wspierają profilaktykę nowotworową w Polsce i zdecydował o sfinansowaniu szczepień przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV), odpowiedzialnego za powstawanie raka szyjki macicy. Wirus HPV odpowiada za różne przednowotworowe i nowotworowe zmiany na błonach śluzowych narządów płciowych i innych okolic ciała. W skali całego świata rak szyjki macicy jest drugim, co do częstości rakiem, który dotyka kobiety.

   

 • I posiedzenie Kapituły Złotej Pieczęci 2018

  I posiedzenie Kapituły Złotej Pieczęci 2018

  2018.10.29

  W poniedziałek 29 października odbyło się I posiedzenie Kapituły Złotej Pieczęci 2018. W posiedzeniu uczestniczyli Członkowie Kapituły: Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, Wicestarosta Michał Piechocki, ubiegłoroczna laureatka nagrody Elżbieta Kapczyńska oraz Redaktor Prowadząca "Tygodnik Wągrowiecki" Ewa Czapul.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88