Aktualności

Stronicowanie

 • Rusza głosowanie w ramach Powiatowego Budżetu Obywatelskiego 2019

  Ruszyło głosowanie w ramach Powiatowego Budżetu Obywatelskiego 2019

  2018.10.01

  W poniedziałek 1 października ruszyło głosowanie na zadania zgłoszone w ramach Powiatowego Budżetu Obywatelskiego 2019. W piątek 28 września odbyło się losowanie kolejności zadań, w jakiej zostały umieszczone na karcie do głosowania.

 • VI Wojewódzki Konkurs Ekologiczny pt. „Wągrowieckie Spotkanie z Przyrodą”

  VI Wojewódzki Konkurs Ekologiczny pt. „Wągrowieckie Spotkanie z Przyrodą”

  2018.10.01

  27 września w Ośrodku Edukacji Leśnej w Wągrowcu odbył się VI Wojewódzki Konkurs Ekologiczny pt. „Wągrowieckie Spotkanie z Przyrodą” organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Wągrowcu. Do rywalizacji zgłosiło się siedem drużyn ze szkół specjalnych województwa wielkopolskiego - przyjechały dwuosobowe reprezentacje z Gębic, Gniezna, Jastrowia, Kłecka, Kowanówka i Poznania.

   

 • Nowe boisko przy ZS nr 2 w Wągrowcu przekazane do użytku

  Nowe boisko przy ZS nr 2 w Wągrowcu przekazane do użytku

  2018.09.28

  W piątek 28 września nastąpiło oficjalne otwarcie wielofunkcyjnego boiska przy Zespole Szkół nr 2 w Wągrowcu. Współgospodarz uroczystości - Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc wraz z Przewodniczącą Rady Powiatu Małgorzatą Osuch i Członkiem Zarządu Powiatu Robertem Woźniakiem, przekazali społeczności uczniowskiej obiekt do użytku.

   

 • Ulica Jankowska z nową nawierzchnią

  Ulica Jankowska z nową nawierzchnią

  2018.09.28

  Powiatowy Zarząd Dróg w Wągrowcu przystąpił do prac remontowych nawierzchni ulicy Jankowskiej w WągrowcuPrace polegają na frezowaniu zniszczonej nawierzchni jezdni i ułożeniu nowej z mieszanki mineralno-asfaltowej. Długość remontowanego odcinka ulicy to 471 mb. Termin zakończenia prac to połowa października.

 • Trójstronne polsko-niemiecko-czeskie warsztaty malarskie w Powiecie Wągrowieckim

  Trójstronne polsko-niemiecko-czeskie warsztaty malarskie w Powiecie Wągrowieckim

  2018.09.28

  W gościnnym Powiecie Wągrowieckim odbywają się, już po raz kolejny, trójstronne polsko - niemiecko - czeskie warsztaty malarskie, w których uczestniczy młodzież w wieku 12-19 lat. Podczas trzydniowych warsztatów uczestnicy warsztatów poznają techniki malowania na szkle, rękodzielnictwa i pałuckich wycinanek.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88