Aktualności

Stronicowanie

 • SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI JEDNOSTEK SAMORZADU TERYTORIALNEGO I PRZEDSIĘBIORCAMI Z SEKTORA MŚP

  SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO I PRZEDSIĘBIORCAMI Z SEKTORA MŚP

  2019.11.13

  SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI JEDNOSTEK SAMORZADU TERYTORIALNEGO I PRZEDSIĘBIORCAMI Z SEKTORA MŚP pn. „możliwości rozwoju samorządów i przedsiębiorców z sektora mśp przy wykorzystaniu oferty wielkopolskiego funduszu rozwoju sp. z o.o. oraz wrpo 2014+”.  Serdecznie zapraszamy!

 • Wieczorek poetycki z Magdaleną Molenda - Słomińską 

  Wieczorek poetycki z Magdaleną Molenda - Słomińską 

  2019.11.12

  W czwartek 7 listopada w kawiarence ORW Wielspin uczestnicy "Pilotażowego Projektu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych..." zaprezentowali wybrane utwory z twórczości Magdaleny Molenda - Słomińskiej, absolwentki UAM w Poznaniu. Honorowym gościem tego klimatycznego wieczorku był Wicestarosta Michał Piechocki.

   

 • 11 listopada - Powiat Wągrowiecki dla Niepodległej

  11 listopada - Powiat Wągrowiecki dla Niepodległej

  2019.11.11

  W poniedziałek 11 listopada Powiat Wągrowiecki wraz z motocyklistami i mieszkańcami uczcił Narodowe Święto Niepodległości, ponownie przyłączając się do ogólnopolskiej akcji "Niepodległa do Hymnu". Przed starostwo zjechało prawie 130 motocyklistów, a także autobus z Muzeum Techniki Motoryzacyjnej Ol-Mot w Łaziskach. Do wspólnego śpiewania hymnu wszystkich mieszkańców i sympatyków Powiatu Wągrowieckiego zaprosił Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc

 • Trwa 42. Międzynarodowy Listopad Poetycki na Ziemi Wągrowieckiej

  42. Międzynarodowy Listopad Poetycki na Ziemi Wągrowieckiej

  2019.11.08

  W dniach 6 - 9 listopada w Poznaniu i w Wielkopolsce odbywał się 42. MIĘDZYNARODOWY LISTOPAD POETYCKI, zorganizowany przez Poznański Oddział Związku Literatów Polskich. W piątek 8 listopada gościliśmy poetów w Powiecie Wągrowieckim w ramach 42. Międzynarodowego Listopada Poetyckiego na Ziemi Wągrowieckiej. Inicjatorką poetyckiej uczty była Przewodnicząca Rady Powiatu Wągrowieckiego, poetka Małgorzata Osuch.

 • KOMUNIKAT DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

  KOMUNIKAT DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

  2019.11.07

  Nabór do udziału w pracach Komisji Konkursowej opiniującej oferty w otwartym konkursie ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. ,,Prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej wraz z nieodpłatną mediacją oraz edukacją prawną na obszarze  Powiatu Wągrowieckiego w 2020 roku” oraz ,,Prowadzenie punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego wraz z nieodpłatną mediacją oraz edukacją prawną na obszarze  Powiatu Wągrowieckiego w 2020 roku” ogłoszony przez Zarząd Powiatu Wągrowieckiego.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88