Aktualności

Stronicowanie

 • Prof. Piotr Przybyłowski i Andrzej Kaliski laureatami "Złotej Pieczęci 2019"

  Prof. Piotr Przybyłowski i Andrzej Kaliski laureatami "Złotej Pieczęci 2019"

  2019.12.13

  W czwartek 12 grudnia w sali Kina MDK w Wągrowcu odbyła się 19. Gala Nagrody Powiatu Wągrowieckiego "Złota Pieczęć". Laureatami Złotej Pieczęci 2019 zostali prof. Piotr Przybyłowski (w jego imieniu nagrodę odebrała mama - pani Jadwiga Przybyłowska) oraz Andrzej Kaliski. Gwiazdą wieczoru był zespół trzech tenorów TRE VOCI. Artyści oczarowali publiczność, dając magiczny koncert. 

 • Medal PCK dla Starosty Wągrowieckiego

  Medal PCK dla Starosty Wągrowieckiego

  2019.12.11

  We wtorek 10 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Pile odbyła się gala 100 - lecia Polskiego Czerwonego Krzyża połączona z obchodami Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK. Starosta Tomasz Kranc został uhonorowany medalem nadanym przez Zarząd Główny Polskiego Czerwonego w Warszawie z okazji 100 – lecia PCK. 

 • Starosta Wągrowiecki podziękował wolontariuszom za akcję "Szlachetna Paczka"

  Starosta Wągrowiecki podziękował wolontariuszom za akcję "Szlachetna Paczka"

  2019.12.09

  W poniedziałek 9 grudnia Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc spotkał się w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wągrowcu z wolontariuszami Szlachetnej Paczki Powiatu Wągrowieckiego. Wolontariuszami tymi są uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Wągrowcu, a koordynatorem akcji jedna z nauczycielek tejże szkoły - Beata Pilarska.

   

 • Mikołajki na oddziale dziecięcym wągrowieckiego szpitala

  Mikołajki na oddziale dziecięcym wągrowieckiego szpitala

  2019.12.06

  W piątek 6 grudnia Wicestarosta Michał Piechocki obdarował upominkami najmłodszych pacjentów wągrowieckiego szpitala przebywających na oddziale dziecięcym.

  Na oddziale dziecięcym do wicestarosty dołączył dyrektor wągrowieckiego ZOZ Przemysław Bury i ordynator oddziału dr n. med. Aurelia Sielużycka oraz pielęgniarki.

 • W starostwie zrobiło się świątecznie :)

  W starostwie zrobiło się świątecznie :)

  2019.12.06

  Radosny śmiech, przepiękne ozdoby, przemili goście i po pół godzinie najpiękniejsza choinka byłą gotowa :) W Mikołajki, na zaproszenie Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca, odwiedzili nas uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu i przystroili własnoręcznie przygotowanymi ozdobami świąteczne drzewko, które stoi w korytarzu na I piętrze starostwa. 

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88