Aktualności

Stronicowanie

 • UWAGA! ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU

  UWAGA! ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU

  2020.09.17

  W związku z uroczystością nadania sztandaru Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu, która odbędzie się na wągrowieckim Rynku, w dniach 19 i 20 września (sobota i niedziela) wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacji ruchu.

   

 • W kontakcie z Urzędem Skarbowym korzystaj z elektronicznych form obsługi Klienta

  W kontakcie z Urzędem Skarbowym korzystaj z elektronicznych form obsługi Klienta

  2020.09.16

  W kontakcie z Urzędem Skarbowym korzystaj z elektronicznych form obsługi Klienta. Krajowa Administracja Skarbowa zachęca do korzystania z elektronicznych form rozliczeń i zdalnego kontaktu.

   

 • Sztandar dla Komendy PSP w Wągrowcu

  Sztandar dla Komendy PSP w Wągrowcu

  2020.09.16

  Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu będzie miała swój sztandar. Już w najbliższą niedzielę - 20 września na  Rynku w Wągrowcu odbędzie się uroczystość nadania sztandaru dla Komendy Powiatowej PSP w Wągrowcu.

   

 • Narada poświęcona kwestiom transportu publicznego w powiecie

  Narada poświęcona kwestiom transportu publicznego w powiecie

  2020.09.15

  We wtorek 15 września w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu odbyła się narada poświęcona kwestiom transportu publicznego w powiecie wągrowieckim.

   

 • W tym roku bez Złotej Pieczęci

  W tym roku bez Złotej Pieczęci

  2020.09.15
  Kapituła w składzie: Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, Anna Borczykowska z Gazety Wągrowieckiej, Roman Kowalczewski z Portalu WRC oraz Arkadiusz Dembiński z Tygodnika Wągrowieckiego wspólnie zadecydowali o odwołaniu tegorocznej imprezy. Temat związany z wyznaczeniem nowej daty uroczystości będzie zależał od rozwoju sytuacji epidemiologicznej.
  Gala, która corocznie odbywała się na przełomie listopada i grudnia, jest jednym ze sztandarowych wydarzeń naszego powiatu. Statuetkę Złotej Pieczęci otrzymywały osoby wybitnie zasłużone dla naszego powiatu, które swoją postawą i pracą przyczyniały się do rozwoju, integracji i promocji naszego regionu.

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88