Aktualności

Stronicowanie

 • Rzecznik Konsumentów ostrzega - znaj swoje prawa przy zmianie sprzedawcy prądu/gazu lub usług telekomunikacyjnych

  Rzecznik Konsumentów ostrzega - znaj swoje prawa przy zmianie sprzedawcy prądu/gazu lub usług telekomunikacyjnych

  2018.10.26

  Prawo konsumenta do zmiany dostawcy energii elektrycznej/gazu czy usług telekomunikacyjnych  jest od kilku lat ważnym elementem wzmacniania konkurencyjności na tych rynkach. Niestety nie wszystkie oferty są dla konsumenta korzystne i nie wszystkie są przedstawiane w uczciwy sposób, a w większości ofiarami nieuczciwych sprzedawców padają seniorzy. Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Wągrowcu, w związku z wzmożonymi napływającymi od konsumentów sygnałami, apeluje do odbiorców, żeby dokładnie czytali umowy przed ich podpisaniem.

 • W niedzielę utrudnienia w ruchu drogowym

  W niedzielę utrudnienia w ruchu drogowym

  2018.10.25

  W niedzielę 28 października odbędzie się III Półmaratonem Wągrowiec - Skoki. W związku z tym na trasie biegu ulicznego pojawią się czasowe utrudnienia w ruchu drogowym. Całkowicie z ruchu zostanie wyłączony wągrowiecki Rynek.

   

 • Profilaktyka grypy

  Profilaktyka grypy

  2018.10.24

  Grypa to ostra choroba zakaźna, która przenosi się drogą kropelkową (kichanie, kaszel) oraz bliski kontakt. Najczęstszymi objawami są: gorączka, dreszcze, kaszel, ból gardła, ból głowy, ból mięśni, zmęczenie. - Najwięcej zachorowań na grypę notuje się od wczesnej jesieni do późnej wiosny. W tym roku od początku września na terenie naszego powiatu obserwujemy nieznaczny wzrost zachorowań z objawami grypy i innych chorób grypopodobnych. Dlatego apeluję by nie bagatelizować grypy i szczepić się - podkreśla Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu Paweł Gilewski.

 • Szkolenie jedz zdrowo i rośnij w siłę z TPD 2018

  Szkolenie jedz zdrowo i rośnij w siłę z TPD 2018

  2018.10.23

  W poniedziałek 22 października w siedzibie „Centrum Kettelbell Wągrowiec” odbyło się podsumowanie projektu realizowanego przy dofinansowaniu Powiatu Wągrowieckiego pt. „Szkolenie jedz zdrowo i rośnij w siłę z TPD 2018”, zorganizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Wągrowcu.

   

 • Karol Kruś Mecenasem Kultury 2018

  Karol Kruś Mecenasem Kultury 2018

  2018.10.23

  W piątek 19 października odbyła się uroczysta gala "Głosu Wągrowieckiego" "Złoty Liść 2018". Doroczna Nagroda Mecenasa Kultury Powiatu Wągrowieckiego 2018 im. Jolanty Nowak-Węklarowej przypadła Karolowi Krusiowi, animatorowi kultury i jej promotorowi, artyście i kompozytorowi, dyrektorowi powiatowej jednostki - Ogniska Pracy Pozaszkolnej. Wyróżnienie wręczył Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc.

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88